HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Afrika

MarokoTunisko a Egypt patří mezi poměrně snadno dostupné africké státy, tedy alespoň co se blízkosti týče. Mnoho cestovatelů to ale táhne na safari do KeniTanzanieZambieUgandyNamibie či Botswany. Stále více oblíbená se stává i Jihoafrická republika či Mozambik. Pouštní BotswanaNamibie se světoznámými národními parky nebo podobná Zambie nabízí dokonalé africké safari. Bílé pláže nabízí Mozambik nebo Jihoafrická republika. Jedinečnou flóru a faunu nabízí RéunionMauricius Madagaskar.

Cestovní kancelář Dream Africa umožňuje poznat cestovatelům Afriku takovou, jaká doopravdy je – nefalšovanou, autentickou, divokou, romantickou. Se zkušenými průvodci můžete zažít, jak žijí místní domorodé kmeny, potkat se s lidmi, kteří možná ještě nikdy neviděli bělocha, prohlédnout si krásnou přírodu bez davů turistů a zažít to, o čem se v prvodcích nepíše. Více informací najdete na www.dreamafrica.eu.

Nejnovější články