První let do Austrálie – vlastní transfer Kuala Lumpur.
Austrálie

Pokud bude návrat do 1 roku od odletu, mohlo by být nejlevnější koupit zpáteční letenku a pak posunout termín. Posunutí stojí asi do 4000 Kč (aspoň dle mých zkušeností před 6 a více lety), ale záleží na konkrétním tarifu letenky. To je třeba nastudovat před nákupem, kolik stojí a jestli vůbec lze posunout a jestli to lze až do 1 roku. Mohl by být i příplatek za změnu tarifu, pokud by byla malá flexibilita s datem cesty zpět a letenky by byly dražší (třeba jen v dané dny, záleží taky na předstihu nahlášení data odletu - čím dřív, tím menší pravděpodobnost příplatku). Letenka by se mohla koupit s návratem do 3 měsíců (aby nebyly problémy s 1. vstupem) a pak posunout odlet, ale tak, aby po návratu z NZ nebyl později než za 3 měsíce a případně posunout ještě jednou.

Ta cena s China Airlines je asi OK a je i nižší o den či dva dřív. Zpáteční by stála cca 1200 EUR, pokud se zvolí vhodný termín (např. 28.11.). U jiných aerolinek může být cena 1směrné letenky téměř stejná jako zpáteční a pak se zpáteční vyplatí ještě víc. Určitě ale bude působit na úředníky líp než letenka na Zéland. Nejlíp bude koupit ji na webu aerolinky, i když pokud by se dala koupit přes renomovanou firmu jako např. Student Agency, bylo by to OK a komunikace při změně v češtině. Za změnu mají ale příplatek (býval asi 700 Kč). U nejlevnějšího tarifu má China Airlines poplatek za změnu 100 EUR.

S takovým pobytem nemám zkušenost, ale pokud se nejedná o oficiálně schválený výměnný pobyt nebo přes agenturu, která se vyzná, budou téměř jistě problémy bez patřičné letenky ze země do 3 měsíců. Dokonce nebude stačit odjet třeba na týden na NZ nebo jinam, což považují za krátký čas. Takovým lidem další 3 měsíce nejspíš nepovolí, zvlášť když jsou mladí a z chudší země a tím pádem podezřelí z nelegální práce (mají na to statistiky). Otázka je, jestli nepovažují dobrovolnictví za ekvivalent práce (a tedy nelegální bez patřičného schválení). Může to být různé podle občanství daného člověka. Pokud ano, bude třeba říkat, že jde o cestování a můžou chtít doložit peníze a budou mít spousty otázek. To jsem při druhém vstupu za sebou zažil, ale já byl v pohodě, protože jsem byl pryč na 2 souostrovích na 7 týdnů a popovídal jsem o mé cestě vlastním autem. Tady nejde jen o úředníky v Austrálii, ale bez letenky nepustí ani do letadla, kde je nějaký plán cesty nezajímá.

Problém může být podobný i na NZ, ale tam asi ukážete zpáteční letenku. Pokud byste chtěl při letu do Austrálie ukazovat zpáteční letenku (tj. na NZ a z NZ zpět do Austrálie), je to stejné jako bez letenky. Musela by být 1směrná z Austrálie a zvlášť koupená cesta zpět, ale tam to finančně vyjde leckdy na stejno jako zpáteční.

A proč nechcete jet do Adelaide raději busem, který je levnější a uvidíte trochu té Austrálie cestou? Nebo stopem podél pobřeží (z Melbourne ale vyjet nejdřív busem). Kdysi jsem tento úsek jel stopem a lidi mě i párkrát pozvali na přespání domů.

Možná by na některé nejasnosti odpověděl Vráťa z Cairns, který tam má s manželkou agenturu Australia Best Study, což ho živí, ale zrovna je na dovolené v ČR, teď v Praze. Možná by se s ním dalo sejít osobně, ale za větší konzultaci by asi chtěl zaplatit. https://www.youtube.com/watch?v=Lg8CjkoV-8E

Dobrý den, mockrát děkuji za Vaši odpověď!! Pro mě jako pro začátečníka jsou to moc užitečné informace.

Abych vše uvedl na pravou míru:
Do Austrálie se chystám na výměnný pobyt (formou dobrovolnictví) vízum budu mít na 1 rok s tím, že po 3 měsících musím opustit zemi. V plánu je Nový Zéland, jenže ještě netuším přesně kam...to budu vědět až nejspíše během pobytu v Austrálii. Tedy alespoň tak jsem si to plánoval. Jak by jste situaci řešil vy? Někdo mi také říkal, že úředníkům stačí jen plán cesty bez samotné zpáteční letenky....

K samotnému letu - Podle toho, co píšete mi celkem sedí tato kombinace

https://www.google.com/travel/flights/s/Fag8v3erejgzHofA6

Je to let s celodenním přestupem, pak už jen zbývá k zakoupení letenka Melbourne - Adelaide, což už je v pohodě (odlety skoro každou hoďku)

Jak se Vám tato letenka zamlouvá? Je to dobrá volba? Zpáteční letenku tedy bphuz nechci, protože se nehodlám vracet hned...

Get Your person Back in Manchester, USA ,Australia,New Zealand,United Kingdom +27734863310
Austrálie

Winning your ex-boyfriend or ex-girlfriend back is not really the hard part. The hard part is keeping them. What is the point of getting your ex back if you cannot keep them permanently? I am here to help you through a painful breakup and get your ex back forever. In this GIG, I will cast an extremely powerful pagan spell to bring your ex back, with amazing results. My spell will bring back your ex-partner and implant feelings of eternal affection toward you in no time. I have perfected a unique method of spell-casting, which has brought back the ex-partners of dozens of people. Today is your turn! Let me bring back your ex and change your love life forever!

Your target will feel an instant draw towards you and will feel emotional agony not being with you if they are with another person or not in a relationship with you. They will be reminded constantly of you by seeing your name, people who look like you and remind them of you.

Confused ? Contact me if you are unsure before the casting of spell or you want a custom spell

Do you want your lover back? Is he the love of your life? Is he with someone else?

I will cast the Most Powerful Binding Love Spell to Reunite you & get your Ex back FAST.

WARNING - This is a VERY POWERFUL Emotional Addiction LOVE SPELL - only Order if you are CERTAIN this is what you want.

This 'Return my Lover' Spell is a very powerful Binding Spell & it never fails.

It will bring your lover back to you quickly. Even if they are in love with another person or in a relationship with that person. - This spell will break them up & it will bring your lover back to you fast. They will never think of leaving you again or cheating on you.

I am here to help you through a painful breakup and get your ex back forever. In this GIG, I will cast an extremely powerful pagan spell to bring your ex back, with amazing results.

Coven is led by myself, I have the longest 200 year witch bloodline that ensures success of my spells. Excited to hear from you,+27734863310 http://www.specialspellz.com

astrologer
Austrálie

astro

1 2 3 35