HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Práce v zahraničí

Přidat nové téma

Nejnovější

hledám partaka/čku na praci v zahranici :)
Práce/pomoc v zahraničí

Zdravím dobrodružné dámy.

Žiju v Německu nedaleko Holandska. Zaměstnavatelé v ČR nesplnili, co slíbili, tak jsem se prostě sbalil a odešel. Doslova na parkovišti dostal práci. Byť jsem byl "domácí typ", chytl jsem tu potvoru příležitost konečně pod krkem a vyrazil. Dnes nelituju, měl jsem to udělat dříve.

Kdyby se našla zdravotní sestra nebo ošetřovatelka (ideálně vystudovaná nejméně minimálně s maturitou) a s alespoň minimální znalostí němčiny, tak je tady práce na každém rohu, že hanba. V případě znalostí pouze angličtiny pak jedině do Holandska (což je tady kousek). Platy jsou pro diplomované krásné v DE i NL.
Kdybyste nějaká měla papíry na náklaďák nebo kamion (C nebo C+E), tak je to taky bez problému.
Doporučuji ale opravdu zapracovat na tom jazyku. Investice a čas místo na sociálních sítích strávených do jazyka vám zajistí to, že nebudete obracet korunu, jak jsme v ČR zvyklí. A teď při tom korona nesmyslu ani nemluvím.
Kdybyste přijely 2, asi by se nic nestalo. Chápu, že byste se tak i cítily bezpečněji. Ve třech jsem sice ještě nebydlel ( :-))) ), ale může to být fajn. Mimochodem, bydlet při 3 příjmech v jednom bytu, to už je na dobrou pohodu.
Zapomeňte na fantasmagorie, že zaplatíte kauci za byt a všude se domluvíte s angličtinou a Němec se zhroutí a všude vás budou vítat. Tak to minimálně v Německu rozhodně nefunguje. Musíte zažít, abyste věděli, o čem to za humny je. Ale tuhle cestičku jsem již prošlapal.

Mé očekávání ? Třeba tímto najdu pěkný vztah nebo budu pro Tebe (Vás) jen "přestupní stanice", což není nic proti ničemu. Ženská ruka přijde vhod. Já zase seženu, opravím, dovezu. :-))
Jo, je mi 39, myslím, že docela šikovný, tmavé již šedivějící vlasy nenudným životem.

Tak seberte odvahu a písněte. :-) Život je krátký na sezení a přemýšlení nad tím, co by kdyby. Předpokládám, že dáme nějaké SKYPy, Whatsapp, apod. Dotazy zodpovím. Je mi jasné, že potřebujete informace. :-)

ahoj, je mi 27 a také chci pracovne odcestovat do zahraničí, mas na sebe kontakt Facebook třeba ? ☺️

Nejdiskutovanější