HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

O nás

Web o cestování

Portál HedvabnaStezka.cz jsme zakládali už před mnoha lety s hlavní myšlenkou podpořit zodpovědné, smysluplné a nezávislé cestování. Web se postupně rozrostl a stal se komplexním cestovatelským médiem a v současnosti se je pravděpodobně nejnavštěvovanějším cestovatelským portálem v České republice.

Na webu HedvabnaStezka.cz najdete online průvodce všemi zeměmi světa se spoustou reportáží a cestopisů. Nechybí ani cestovatelské rady z oblasti zdraví či víz, rubriky o cestování podle aktivit nebo etnokuchyně a top tipy. Nezaměřujeme se na konkrétní destinace či styl cestování, naším cílem je přinášet kvalitní články pro začínající i pokročilé cestovatele mířící do celého světa.

Kromě stále redakce pro Vás obsah píše také velmi široké spektrum externích cestovatelů, dobrodruhů, odborníků na dané destinace a nadšenců z kdejaké oblasti cestování. Chceme Vám přinášet kvalitní, aktuální a spolehlivé informace.

Provozovatelem webu je KLUB HEDVÁBNÁ STEZKA, z. s., IČ 22891901 se sídlem v Praze.

Kontakt: Bára Molnárová, bara.molnarova@hedvabnastezka.cz / +420 732 175 284