Staňte se odborníky na přípravu čaje na letní čajové škole Meetea

Staňte se odborníky na přípravu čaje na letní čajové škole Meetea

Zajímáte se o čaj a čajovou kulturu? Chcete se naučit připravovat čaj jako profesionál, poznat tradiční i netradiční postupy a k tomu s dozvědět i jiné praktické informace? Zúčastněte se letní čajové školy od Meetea ve Střížovicích u Jindřichova Hradce!

Pětidenní intenzivní čajový kurz vás provede světem čaje v pohodlí jižních Čech. Tématem letošního ročníku čajové školy je čajové setkání jako zážitek pro všechny smysly. Naučíte se na ní připravit sobě i svým hostům lahodný šálek čaje a na konci dovedete poznat všechny druhy čaje a praktické i netradiční způsoby přípravy. Kromě toho si také vyzkoušíte, jak ovlivňuje chuť čaje použitá voda a čajové nádobí.

Dozvíte se, jak si vytvořit atmosféru čajového setkání výběrem místa, estetikou květin a čajového náčiní a také si to sami vyzkoušíte. A seznámíte se i s řemesly a uměním, které se točí kolem čaje. Na závěr si každý připraví své vlastní čajové setkání po vzoru taiwanských čajových mistrů a také se můžete těšit na degustaci 40 vzorků čaje.

Kromě toho organizátoři doufají, že se na kurzu potkáte s novými lidmi podobného smýšlení a užijete si krásnou letní atmosféru jižních Čech. Bude to stát za to! Více informací a přihlášku najdete na www.meetea.cz/letni-cajova-skola/.

Přečtěte si také rozhovor s Jaromírem Horákem, expertem na přípravu a podávání čaje!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí