FOTOEXPO 2016 – veletrh a festival současné fotografie

FOTOEXPO 2016 – veletrh a festival současné fotografie

Čtvrtý ročník úspěšného festivalu FOTOEXPO se bude konat v sobotu 22. října 2016 v Národním domě na pražských Vinohradech. V jeden den a na jednom místě potkáte desítky fotografů, kteří se s vámi podělí o svoje zkušenosti na workshopech, besedách a seminářích!

Nejlepší firmy zabývající se především fotografií, tiskem a příslušenstvím, vám představí to nejžhavější ze svého aktuálního portfolia. Spouště vašich fotoaparátů nenecháte odpočinout při pohledu na několik tematických lokací a stejně tak při pohledu na vítězku soutěže o nejkrásnější fotomodelku.

I tento rok je nedílnou součástí doprovodného programu velká fotografická soutěž FOTOTALENT 2016. Nejpozději do 31. 8. 2016 můžete fotit a posílat své jedinečné fotografie na tři originální témata. Ceny do soutěže věnují: Canon, Phototools, ZONER software a Zoner Press, Foto Riegl. Navíc hlavní partner soutěže, veletrh AMPER, poskytne finanční odměnu ve výši 15.000 Kč, 10.000 Kč a 5.000 Kč třem vybraným snímkům napříč všemi kategoriemi.

Detailní harmonogram, podmínky a postup jak přihlásit své fotografie najdete na webových stránkách akce a aktuality také Facebooku a Instagramu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: