Jak se stát členem?

Jak se stát členem?

1. Vyplňte čtyři základní údaje po internetu – Členství v o.s. Klub Hedvábná stezka je zdarma. Pokud souhlasíte s cíli a aktivitami můžete se stát členem jednoduše vyplněním základních údajů (jméno, kontakt, rok narození, město/obec bydliště). Přihlašovací formulář najdete zde. 2. Vyzvedněte si členskou kartu, se kterou získáte řadu výhod – Po vyplnění přihlašovacího formuláře dostanete do 10 dnů informační email. Oproti vytisklému emailu získáte na odběrných místech Klub Cestovatelů Praha,Brno,Dap Sport Hradec Králové, Africatravel Ostrava a Rocknwall Plzeň v době od 15 do 18 hodin   členskou kartu a s ní můžete využívat různé výhody. Pokud nedostanete do deseti dnů od registrace informační email, prosíme o kontaktování na [email protected] – Pokud nechcete, členskou kartu si samozřejmě vyzvedávat nemusíte. 3. Využívejte výhody – Po předložení karty získáte slevy na zájezdy, letenky a nákupy v outdoorových obchodech, vstup na vybrané akce zdarma nebo levněji a další výhody. Některé akce budou určeny jen členům. 4. Účastněte se zajímavých akcí

Členská karta vypadá takto:

Členská karta Klubu Hedvábná stezka

Zkušenosti čtenářů

Veronika Hlavová

Mám ráda tyto stránky pro cestovatele. Vždy tu najdu zajímavé články a informace či typy na výlety!:-)

Libor Klus

Ahoj,chci se stát členem klubu a účastnit se některých akcí. Když se pak pojistím u Alpenverainu, vztahuje se pojištění i na tyto akce klubu, příp.i na event. nehodu v cizině při cestě autem do hor?

Miloš Knapovský

Zdravím!
Asi před dvěma měsíci jsem si zažádal o členství.Žádnou odpověď jsem nedostal.Asi jsem něco zvoral.Mohu dostat členskou kartu?Jsem furt někde ve světě.Mohl jsem se s kartou minout?
Dík Milda

Silvia Allaounia

S manželom radi cestujeme a momentálne plánuijeme cestu pp španielku. Doprava letecká. autobusová, vlaková. Radi by sme videli čo najviac za babku.Pomoýete nám svojimi radami a odpotúčaniami. Ako podľa Vás , čo najvýhodnejšie zostavviť plán cestu okolo španielska?

Dík,

Sisa

eva heřmanová

Zdravím,několikrát do roka vyjíždím do ciziny k moři.Letos ostrov guadaloupe,Toskánsko,Sicilie,Sardinie a Corsika.Ráda bych se podělila se zážitky z cest.Prosím o členství ve Vaší cestov.skupině§ Děkuji

Jan

Důležité je pod inzerátem vyplnit slovní odpověď na matematickou otázku. Není problém v tom?

eliska
Jan:

Díky za odpověď.to jsem udělala,ale stále se nemohu dostat na seznamku 50+

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: