Blízký východ

Blízký východ

Televizní i novinové zpravodajství o Blízkém východě je plné katastrofických zpráv a tím zkresluje pohled na tento region. Jeho fantastická historie, ojedinělé kulturní památky, zajímavá příroda a různorodé obyvatelstvo pro nás zůstává téměř neznáme, přestože je Blízký východ nejbližším sousedem Evropy. Poznejte jeho vůně, chutě, zvuky, barvy a ohmatejte si věci a kulturní artefakty, které odtud pocházejí. Náš lektor pobýval mimo jiné i v „problematických“ zemích jako je Írán a Sýrie či ve válkou zasaženém Libanonu. Interaktivní a zábavný kurz tak bude prošpikován osobními zážitky a postřehy.  

Írán

Palmyra

Petra

Kurz je k dispozici v několika variantách, obvyklá délka je 2×45 minut nebo 3×45 minut.

Topí Pigula

Hlavním lektorem kurzu Blízký východ je Topí Pigula, šéfredaktor fotografického magazínu Travelfocus, dlouholetý redaktor Koktejlu, cestovatel, fotograf a spoluautor knih Krkonošská čítanka, Jesenická čítanka, Na cestě 1.

Poznej svět všemi smysly

Zkušenosti čtenářů

Dodo

Ahoj, spravil som si hobby web o Gruzinsku (www.caucasus-trekking.com) a dost sa mi pacia niektore tvoje fotky. Tak by som sa chcel spytat – mozem niektore z nich pouzit. Samozrejme ta uvediem ako autora a pridam odkaz na tvoj web. Diky, Dodo

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: