SVĚTOVÍ x OBZORY: Holka s Bucket Listem – 151 dní po evropských stezkách

SVĚTOVÍ x OBZORY: Holka s Bucket Listem – 151 dní po evropských stezkách

V podcastu, který jsme natáčeli na cestovatelském festivalu Obzory, jsme se bavili s Lucií Kutrovou, alias Holkou s Bucket Listem.

Bačkorový seznam, který před deseti lety odstartoval její životní změnu a cestu za splněnými sny, Lucce dnes slouží jako průvodce životem, na kterém střídavě přibývají a ubývají položky, které si již splnila nebo teprve splnit chce. V podcastu jsme se bavili o tom, jaké je pro Lucku cestovat s Marvelem, multifunkčním psem huskym, který kromě 70 km denně na cestách zvládá také psát knihu nebo řídit neziskovku Pomáhám s Marvelem, se kterou pomáhá svým zvířecím kolegům v útulcích. Lucka nám dále popovídala o svých zážitcích z cest po evropských stezkách včetně Santiaga de Compostela či o své roli celoživotní dohazovačky a cestovatelské seznamce. To vše a mnohem více o Lucce a jejím bucket listu se v podcastu dozvíte. Příjemný poslech!

Přijď na Festival OBZORY i letos. Bude o víkendu 12.-13.11. a zase plný zajímavých lidí, kteří cestují a předají ti tipy a inspiraci.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: