OFFROAD PRŮVODCE: Poznejte Černou Horu z pohledu řidiče teréního vozu

OFFROAD PRŮVODCE: Poznejte Černou Horu z pohledu řidiče teréního vozu

Černá Hora je naprosto unikátní a krásná země v mnoha směrech. Nikde jinde nenajdete na tak malém území tolik přírodního bohatství, přírodních krás, nádherných pláží, průzračných jezer, burácejících řek a nádherných hor.

Tato země v sobě skrývá mnoho přírodních i kulturních zajímavostí. Průměrná teplota je velmi příjemná a během letních měsíců zaručuje teplé a slunečné počasí. Tato relativně malá země v sobě snoubí balkánskou vášeň a středomořskou atmosféru. Při výpravě do Černé Hory uvidíte nádherné vápencové skalnaté hory nejen v národním parku Durmitor, ale během celé výpravy do této oblasti. Navštívíte městečko Kotor ve stejnojmenném zálivu, dále zákoutí a panoramata která se nabízejí při putování kolem Skadarského jezera.

Nejširší nabídku průvodců a map Černé hory (turistických, cyklistických, horolezeckých a jiných) najdete v prodejně a na eshopu KnihyNaHory.cz

KNH

Projedete si nezapomenutelná zákoutí a vrcholy národních parků Biogradská Gora, Bjelasica a Lovčen. Čekají Vás panoramatické výhledy, na které se nezapomíná. Charakter poznávací výpravy po nezpevněných, ale i zpevněných cestách vedoucích přes hřebeny Dinárských hor, je určen pro terénní vozy a SUV 4×4. Každý by měl navštívit svým offroadem Černou Horu!

Více informací na www.offroadpruvodce.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí