Lyžařská sezóna v ČR začíná v Malé Úpě

Lyžařská sezóna v ČR začíná v Malé Úpě

Díky nadmořské výšce, mrazům a předpovědi počasí to vypadá, že Ski Areál Malá Úpa rozjede letošní sezónu opět mezi prvními.

Sněžná děla jedou na plné obrátky, pracovníci areálu ladí poslední detaily a všichni netrpělivě čekají na pokyn „a jedem!“.

Letos se ale nečeká jen na příznivé lyžařské podmínky, ale i na rozvolnění vládních epidemiologických opatření. Všichni ale věří, že sezóna začne
tradičně a o Vánocích budou hory vypadat tak, jak je všichni dobře známe.

Ve SKiMU si nejen parádně zalyžujete, ale po lyžovačce můžete skočit do bruslí a na nejvýše položeném venkovním kluzišti v nadmořské výšce 1 060m. Můžete tak pilovat trochu jiné oblouky než na sjezdovce.

Brusle si můžete půjčit na místě za pár kaček, takže při balení na hory to pusťte z hlavy.

Lyžařská sezóna začíná v ČR začíná v Malé Úpě

Kde jinde než na horách trávit aktuálně volný čas. V celém areálu se vzhledem k epidemiologickým opatření dodržují hygienická pravidla, a tak se můžete v Malé Úpě cítit bezpečně víc než kdy jindy.

Vysoká nadmořská výška, horský vzduch a krásná příroda Krkonošského Národního parku podtrhuje místní heslo „Zdravý vzduch, tělo a duch!

Lyžařská sezóna začíná v ČR začíná v Malé Úpě

Malá Úpa je především klidnější středisko zaměřené na rodiny s dětmi a vše tomu přizpůsobují. Více o cenách a jiných aktivitách v Malé Úpě najdete na webu www.skimu.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: