Práce/pomoc v zahraničí

Hledáme kuchaře – Německo

Monika

Do německého penzionu hledáme kuchaře. Požadujeme : praxi min. 5 let (česká kuchyně), dále praxi v samostatném vedení kuchyně, komunikativní NJ. Nástup co nejdříve. Zaručujeme seriozní jednání. Životopisy prosím zasílejte na : [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Tomáš Jakeš

Dobrý den,
máte ještě volné místo kuchaře? Měl bych zájem. Mám praxi 12 let, pracuji jako šéfkuchař v moderním hotelu, vedu 11 lidí. Je mi 32 let. Mám praxi rok z německa.
Děkuji.
S přáním hezkého dne
Tomáš Jakeš

Jakub Šmíd
Tomáš Jakeš:

Mel byste zajem …

KUCHAŘ /ASISTENT CHEF HOTEL V NĚMECKU / BAVORSKO

INFORMACE
Luxusní 4 hvězdičkový hotel v Německu přijme do svého teamu URGENTNĚ Assitent Chef kuchaře,
hotel v oblasti (Ramsau ,Berchtesgaden) se znalostí NJ na komunikativní úrovni.
Znalost oboru , JAZYKA podmínkou.
Pozice k dispozici IHNED.

Vaše životopisy s fotografií zasílejte na : poslat email
E-mail: poslat email
Skype: Smid.corporation
tel: +420 732147470

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
Znalost Německého jazyka
Znalost oboru
Příjemné vystupování
Chuť pracovat a rozvíjet se

CO VÁM NABÍZÍME
– samostatný hotelový pokoj, plné stravování, smlouva na HPP, na rok, plat 1350 EUR / hrub. / , plus příplatky zákonem dané v Německu, dovolená 4-5 týdnů, plat měsíčně tj. 30 tis CZK čistého, profesní růst

TERMÍN: 15.09.2014 – 15.09.2015
VHODNÉ PRO: pro muže i ženy
MZDA: 1350-1400 EUR/měsíčně
SEKCE: Zahraničí
INZERENT: Soukromá osoba
ZADAVATEL: Jakub Šmíd
LOKALITA: Německo
TELEFON: 732147470

vaclav schmied

Dobrý den s manželkou sháníme misto v gastronomii na sezonu jako kuchař pokojská nebo pomocná v kuchyni s ubytováním děkuji za odpoved Schmied jsem vyučený kuchař nekuřák praxe od roku 1986 praxe v zahraničí 10 let německo rakousko holandsko

aniřka

dobrý den hledame praci kuchaře a maserka dekujem

George

Kuchar s praxi hleda praci v De,nastup dle dohody.Dekuji

Jarda

Dobrý den, hledám práci s ubytováním a stravou na zimní sezonu v Rakousku nebo Německu. Jsem vyučený kuchař s praxí ale mohu dělat i údržbáře anebo obojí 🙂 Jen solidní nabídky, děkuju.

HLEDAM PRACI KUCHARE V NEMECKU.JSEM Z DECINA,COZ JE PAR KM OD HRANIC Z NEMECKEM.MAM VIC JAK 10 LET PRAXE V CESKY, ITALSKY A FRANCOUZSKY KUCHYNI. POSLEDNI 3 ROKY PRACUJI JAKO SEFKUCHAR ITALSKE RESTAURACE
MOB.TEL:736 652 411

Suba

Dobrý den, hledám kuchaře do restaurace v Bad Schandau.Hledáte ještě místo?

michal
Suba:

Dobrý den,je Vase nabídka ještě aktuální ?.Děkuji Michal 608354569

Ladislav Urban
Suba:

Hledam práci jako kuchař.Dlouholetá praxe a několik let i v de.Do prace bych to měl kousek.V případě zájmu pošlu pasport

Ondřej Řehák
Suba:

Dobrý den,mám zájem o nabízené místo kuchaře.Mám dlouhou praxi v kvalitním hotelu.Děkuji za odpověď a s pozdravem O.Řehák

michal rozhon
Suba:

kolik je měsíční příjem kuchaře u vás. Jsem kuchař z Ostravy 5 let praxe flexibilita,kreativita,moderní gastronomie samostatnost a schopnost dělat v tymu.

vasek sima
michal rozhon:

hledame do Golfclub wiesbaden sikovnyho kuchare, napiste nam neco o sobe. dik

vasek sima frankfurt,

[email protected]

Kristina Heverlová

Vyučená kuchařka – 20.let praxe hledá práci v Německu s ubytováním. Základy aj a nj – dlouho jsem nehovořila, opakuji si jazyk. Ovládám hotovky, minutky, steaky, studenou kuchyni, cukrářskou výrobu.+420702407882.

Jan Bibr

Dobry den hledam místo kuchare v nemecku
Je mi 5O let rozvedeny.Znalost NJ na komunikativni urovni.Priprava hot.jidel,studena,minutkova kuchyne
flexibilita a nasazeni je samozrejmosti.
Hezky den Jan Bibr

libor

Hledám práci v hotelu nebo restauraci s přítelkyní.Děkuji.

Frantisek Adam

SCHANÍM PRACI V NEMECKU NEBO RAKOUSKU PRAXI MAM 13 LET JE MI 34 LET SVOBODNY CESKA A BAVORSKA KUCHYNE MOJE NEMCINA JE MIRNE POKROCILA ALE NEMECKE JIDLA SI UMIM PRELOZIT MUJ TELEFON *420 605782277

karina sulerova

dobry den, hledate jeste misto kuchare, hledam kuchre, kucharku do restaurace ve Stuttgartu. V propade zajmu prosim pres mail. Karina Sulerova

karina sulerova

Hledam kuchare nebo kucharku do restaurace ve stuttgartu. Samostatne pracujici,zodpovedna, bydleni zajistim, napiste na [email protected]

Dominik Skřenek

Dobrý den,
hledám práci jako kuchař. Jsem mladý, flexibilní člověk. Pracoval jsem v Německu – Stralsund a Ostseebad Binz. Snážím se být profesionální a energetický. Obratem mohu poslat životopis a reference jak v NJ tak i ČJ.
Děkují, Skřenek

Martin Hirs

Dobrý den.Hledám práci kuchaře v Německu.Děkuji.

Marek Prášek
Martin Hirs:

Dobry den,

ml bych pro vas práci v rakousku. Ozvěte se mi 605 847 003

Děkuji

M.Prášek

zdenek hovorka

Hledam praci kuchare jsem z prahy je mi 52 let v nemecku jazyk slabsi dekuji

Zdenek

Hledam praci jako kuchař v rakousku nejlepe v alpach Děkuji

Alexandr Bijok

Zdravím celkem obstojné umím čínskou kuchyni dělám to už 10let tak kdyby mel někdo zájem pište dik

Dušan Hřebecký

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel superior ve Schwarzwaldu v Německu hledá kuchaře na pozici chef de partie. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe min. 5 let, alespoň komunikativní znalost němčiny. Nabízíme: plat min. 2.300 EUR brutto- odvíjí se od praxe ( smlouva na HPP, 40 hodin týdně), plus veškeré příplatky (víkendy, svátky…) dovolená 4-6 týdnů, možnost ubytování v personální vile (cca 500m od hotelu), práce v mladém přátelském kolektivu… Díky

Karel hošek
Dušan Hřebecký:

Dobry den měl bych zajem o vami nabidnutou pozici kuchaře ,neshanite dva ?Jsme sehrani a upřednostnujeme precizni a poctivou kuchyn,skušenosti ze zahraniči mame oba jak z rakouska tak z německa.Připadně mě kontaktujte ,děkuji a s pozdravem Hošek

Wittková Marketa

Dobrý den, hledám jakkoukoliv práci v zahraničí, pracovala jsem jako kuchařka cca 3 roky, jsem pohledná, komunikativní, pracovitá. Domluvím se anglicky. Děkuji za nabídky, mail : [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: