HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Ostrov Madagaskar plný unikátů je jako Archa Noemova

Ostrov Madagaskar plný unikátů je jako Archa Noemova

Tropické deštné pralesy na východě, vysoké hory uprostřed ostrova, suché trnité porosty, z nichž vykukují baobaby na západě, bělostné pláže a barevný podmořský svět Indického oceánu, bizarní skalní les, červenohnědé zákruty řek, vesničky mezi rýžovými terasami, čaj a vanilka, lemuři, chameleoni a usměvaví Malgaši. Vítejte v tropickém ráji unikátních krás!

TOP 7 nejkrásnějších ostrovů ležících v Indickém oceánu, nechybí Madagaskar, Zanzibar ani Mauricius

Dlouhé pláže, divoké vlny, romantické západy slunce a cizí kultury, jež nám nabízejí nejrůznější poučení, na ostrovech Indického oceánu je život jiný a rozhodně zajímavý.

9 TOP nejkrásnějších národních parků, které stojí za návštěvu každému cestovateli

Zajímá vás fauna a flora zemí, po kterých cestujete? A co národní parky? Inspirujte se k návštěvě nádherných míst naší planety a jejích chráněných zákoutí.

Objevte krásu Afriky s cestovní kanceláří Dream Africa

Objevte krásu Afriky s cestovní kanceláří Dream Africa

O druhém největším kontinentu naší planety stále koluje spousta nejasných a zkreslených představ – chudoba, nemoci, nestabilní bezpečnostní situace… Afrika nabízí ale spoustu přírodních i kulturních skvostů, které by byla škoda nechat si ujít jen kvůli nepřesným informacím. Pokud se neodvažujete do Afriky vydat sami nebo nepatříte mezi zkušené cestovatele, doporučujeme obrátit se na odborníky z CK Dream Africa.

Madagaskar – aneb ráj kde jsem krmila děti knihami
Aktuality

Madagaskar – aneb ráj kde jsem krmila děti knihami

Negramotnost je celosvětovým problémem. Je třeba s ní něco dělat. A právě to má za cíl i projekt zábavných knihoven Aleny Machálkové. Pomoci můžete i vy. Přečtěte si s jakými problémy se potýkala při budování knihovny na Madagaskaru.

FOTOREPORTÁŽ: Krásy divokého ostrova Madagaskar

FOTOREPORTÁŽ: Krásy divokého ostrova Madagaskar

Ostrov Lemurů, pozůstatek bývalého kontinentu či Ostrov duchů. Všechny tyto přezdívky a legendy patří k nádhernému a pořád ještě divokému Madagaskaru.