Tři krátké filmy, z nichž na vás dýchne atmosféra New Yorku

Tři krátké filmy, z nichž na vás dýchne atmosféra New Yorku

Velké jablko, Hlavní město světa, Nový Amsterdam či Město, které nespí. Byli jste už v New Yorku pyšnícím se tolikati přívlastky? Ne? Tak se tam přeneste na pár minut díky třem skvělým snímkům.

Začněme pomalým nakouknutím do New Yorku z oken hotýlků a mrakodrapů. Pozorujme automobily velké jako mravence, noční osvětlení i nádherné budovy z pohodlného křesla za oknem. Tenhle čtyřminutový snímek vás pro začátek naladí a určitě i vzbudí spoustu krásných emocí.

Když jste se pokochali výhledem na střechy i rušné křižovatky z bezpečné vzdálenosti, vyražte přímo do víru velkoměsta a nechte se okouzlit filmem The Beat of New York (Tlukot New Yorku), který vám představí život ve velkoměstě v celé jeho kráse. Těšit se můžete na ruch, shon a tisíce lidi. Přesto se budete cítit skvěle!

A závěrem si pusťte film The Year in New York. To už se budete cítit jako doma a s rodilými New Yorčany prožijete celý jejich rok hezky den za dnem.

Nejširší nabídku průvodců a map USA (turistických, cyklistických, horolezeckých a jiných) najdete v prodejně v pražském Klubu cestovatelů nebo v eshopu KnihyNaHory.cz

Zkušenosti čtenářů

king

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí