SOUTĚŽ: Naučte se více o výrobě afghánských koberců a vyhrajte jeden domů! UKONČENO

SOUTĚŽ: Naučte se více o výrobě afghánských koberců a vyhrajte jeden domů! UKONČENO

Koberce férového podnikání Maimana jsou stylové, nevšední a plné příběhů. Pokud chcete svůj domov vyzdobit jedním z nich, zapojte se do soutěže a vyhrajte čtvercový kilim Zangola nebo praktický šátek.

Etické podnikání Maimana

Maimana

MAIMANA, to je po staletí centrum výroby kilimů – tradičních tkaných afghánských koberců a doplňků z kvalitních přírodních materiálů. MAIMANA, to je také etické podnikání, které chce k vám domů či do kanceláře přinést  kvalitu, staletou tradici, moderní design a originalitu. Jeho myšlenka se zrodila v roce 2013, kdy podnikatelka Tereza Inková pobývala na severu Afghánistánu s českou neziskovou organizací. Pomáhali místním farmářům postavit se na vlastní nohy a po letech válek začít žít opět normální život. Jezdili po vesnicích, mluvili s místními lidmi a postupně objevovali zemi, která dýchá staletými tradicemi, zručností a nadáním místních žen a těmi nejvytříbenějšími přírodními materiály. Více se dozvíte v článku Příběh afghánského koberce.

O co hrajeme?

1. cena: Kilim Zangola

Zangola

2. – 5. cena: Typický a velmi praktický afghánský šátek (unisex) s fotografií Maimana.

Afghánském šátky

VÝHERCI

(Výherce oslovíme emailem.)

1. cena: [email protected]

2. – 5. cena:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Správné odpovědi:

Co znamená slovo kilim? Koberec bez vlasu, většinou oboulícný

Maimana je hlavní město které afghánské provincie? Faryab

Výhry je možné vyzvednout v Klubu cestovatelů v Praze nebo Brně. Výhra nevyzvednutá do 21 dnů propadá!

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Zkušenosti čtenářů

Vlaďka

A jaká je „správná“ odpověď na poslední otázku, když pokyn č. 2 zní „Odpovězte správně na otázky.“ Jinak díky za článek i soutěž. Člověk se zase něco nového dozvěděl.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: