Podmínky poskytování služeb na HedvabnaStezka.cz

Podmínky poskytování služeb na HedvabnaStezka.cz

Následující „Podmínky“ se vztahují na všechny uživatele, přispěvatele a blogery www.HedvabnaStezka.cz. Abyste mohli naše služby využívat, musíte nejprve souhlasit s těmito „Podmínkami“. Svůj souhlas vyjádříte prostým využitím služby.

1. Obecné podmínky pro užívání webu www.HedvabnaStezka.cz

1.1 Souhlasíte s tím, že nebudete dále šířit žádnou část webu, zejména žádný obsah (texty, fotografie, grafiku, hudbu, video), na jakémkoliv médiu bez předchozího písemného souhlasu www.HedvabnaStezka.cz. Obsah nesmíte kopírovat, reprodukovat, šířit, přenášet, vysílat, zobrazovat, prodávat, licencovat nebo jinak využívat pro jakékoliv jiné účely bez předchozího písemného souhlasu www.HedvabnaStezka.cz. Na všechen obsah na tomto webu se vztahují autorská práva.

1.2 Souhlasíte s tím že, nebudete služby webu používat pro jakékoliv komerční využití bez předchozího písemného souhlasu www.HedvabnaStezka.cz. Souhlasíte dále s tím, že nebudete shromažďovat nebo těžit z jakýchkoliv osobních údajů jakéhokoliv uživatele www.HedvabnaStezka.cz.

1.3 Souhlasíte s tím, že nesete výhradní odpovědnost (a že tedy www.HedvabnaStezka.cz nenese žádnou odpovědnost vůči vám ani jakékoliv třetí straně) za jakékoliv porušení svých závazků plynoucích z těchto „Podmínek“ a za následky jakéhokoliv takového porušení (včetně jakékoliv ztráty či škody vzniklé www.HedvabnaStezka.cz).

2. Práva a povinnosti přispěvatelů webu; problém autorských práv

2.1 Abyste získali přístup k některým funkcím webových stránek, budete si muset vytvořit na www.HedvabnaStezka.cz účet. Při jeho vytváření musíte zadat přesné a úplné informace. Heslo ke svému účtu jste povinni zabezpečit a uchovávat v tajnosti. Pokud se dozvíte o jakémkoliv porušení zabezpečení nebo neoprávněném užití vašeho účtu, jste povinni nás neprodleně informovat. Tímto souhlasíte s tím, že budete výhradně odpovědní (vůči www.HedvabnaStezka.cz i dalším osobám) za veškerou činnost, ke které dojde v rámci vašeho účtu na www.HedvabnaStezka.cz a http://blog.HedvabnaStezka.cz.

2.2 Berete na vědomí, že jste výhradně odpovědní za svůj obsah, etiku názorů, doporučení či rady v něm obsažené. Www.HedvabnaStezka.cz se výslovně zříká jakékoliv právní odpovědnosti v souvislosti s uživateli vloženými příspěvky. Rovněž tímto prohlašujete, že váš obsah nezahrnuje žádná práva třetích osob, na něž se vztahuje autorskoprávní ochrana, a k nimž nemáte licence, práva, souhlasy a povolení, které jsou nezbytné k tomu, aby mohla www.HedvabnaStezka.cz obsah použít.

2.3 Při porušení autorských práv nebo těchto „Podmínek“ ukončí www.HedvabnaStezka.cz uživatelský přístup ke službě vkládání příspěvků blogu, odstraní inkriminovaný obsah a může omezit přístup z dané IP adresy. Dále je www.HedvabnaStezka.cz oprávněna poskytnout třetí straně kontaktní údaje pro zahájení právního řízení a uvalení sankce.

2.4 Pokud se domníváte, že vaše dílo chráněné autorskými právy bylo na www.HedvabnaStezka.cz zveřejněno bez povolení, odešlete oznámení o porušení autorských práv na email [email protected], čímž zahajujete právní postup. Zneužití oznámení je trestné.

2.5 Texty vyžádané redakcí jsou honorované. Finanční odměna za aktualizaci webu podléhá dani a autoři jsou povinni ji řádně odvést. Www.HedvabnaStezka.cz si dále vyhrazuje právo přijaté texty a fotografie používat pro svou propagaci na partnerských webech (př. Lidovky.cz, feed na Seznam.cz,…) a v tištěných periodicích. Nárok na další honorář tím autorovi většinou nevzniká, pakliže není vyžádán partnerským médiem a jím zaplacen. Tato partnerská média nebo jejich sekce se zabývají výhradně cestováním a outdoorem. Přispěvatel je také srozuměn s tím, že www.HedvabnaStezka.cz může k článkům připojovat reklamu a sponzorské vzkazy. Pokud článek vyšel nebo má vyjít v jiném médiu, má autor povinnost informovat www.HedvabnaStezka.cz.

Zkušenosti čtenářů

O.Bik

Dobry den, prosim muzete vymazat muj prispevek http://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/kavkazske-republiky/cestovani-po-gruzii-1/

chodi mi prilis mnoho kontaktu, nezvladam to . Dekuji
velice v pripade problemu se prosim ozvete.

Matouš Jaromír

Prosím o smazání mého příspěvku je tam špatně tel.domníval jsem se že píši vkladateli ane veřejně omlouvám se a děkuji.

Vojtech
Katka
Vojtech:

Smazáno, prosby podobného typu posílejte, prosím, přímo na můj mail. katka.smolova(@)hedvabnastezka.cz. Děkuji!

Zdenka Vostrovská

Dobrý den, prosím o smazání mého příspěvku v diskuzi o Kapském městě a v diskuzi Černá Afrika, kde reaguji na Jany dotaz. Prosím, prosím. 🙂
Děkuju

a muzete smazat i tu mou otazku.. kde jsem zkopirovala ten prispevek

n

Tak to je vtipné. Někde něco nechceš mít a ještě to zkopíruješ jinam. A všimneš si toho po roce. 🙂

Vendula

Smazáno.

Josef Václavíček

Obracím se na Vás,abych si vyjasnil, zda něco neporušuji
tím, že jsem začal zasílat cestovatelům dle seznamu
v rámci diskuse informaci o mé cestovatelské aplikaci,
a pokud by se jim líbíla, aby ji pomohli šiřit doma
i ve světě. Tato aplikace je bezplatná.
Josef Václavíček

Michaela

Prosím o smazání toho příspěvku, jedná se o překlik do špatné kategorie: http://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/bazar-prodam-daruji-1/koupim-lonely-planet-sri-lanka/?page=1#post-286802
 
Děkuji.

Hfjfe

prosím o smazání MÉHO PROFILU  a taky PŘÍSPĚVKU…. https://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/thajsko-laos-kambodza-laos-a-vietnam/z-barmy-do-thajska-pres-kambodzu-do-vietnamu-za-cca-25-dni/?page=1#post-311767
….díky

Cestování s FlixBusem

Chtěl jsem si rezervovat jízdenku včetně sedadla touto německou společností z Prahy do Karlsruhe. K mému nemilému překvapení není si možné sedadlo rezervovat jak je to již běžným standardem nejenom ve vlacích, letadlech, ale i na vnitrostátních autobusových linkách… Zato jsem dostal od společnosti radu: „…pokud chcete  konkrétní sedadlo, doporučujeme cestujícím dostavit se 15 min. před odjezdem autobusu. Pokud je požadované místo v autobusu již obsazeno, můžete požádat ostatní cestující, pokud budou ochotni, aby si změnili sedadlo…“ Super rada!! Skvělé je, že na „…některých vybraných linkách testujeme možnost rezervace míst…“ tak snad se toho dočkáme již brzy – třeba ve 22. století… Děkujeme za nebývalý přístup k pasažérům FlixBus!
Martin Kordač

king

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

O.Bik

Dobry den, prosim muzete vymazat muj prispevek http://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/kavkazske-republiky/cestovani-po-gruzii-1/

chodi mi prilis mnoho kontaktu, nezvladam to . Dekuji
velice v pripade problemu se prosim ozvete.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: