OFFROAD PRŮVODCE: Ukrajinou terénním autem

OFFROAD PRŮVODCE: Ukrajinou terénním autem

OFFROAD PRŮVODCE: Ukrajinou terénním autem

Ukrajina – Poloniny na Zakarpatské Ukrajině (Podkarpatské Rusi) – je výprava po stále ještě člověkem nedotčených míst Karpatského oblouku, projedete všechny! Hlavní „Podkarpatské“ Poloniny – Runu, Boržavu, Krásnou, Swidowiec, Černou Horu, ale i kraj Mormoroskych Karpat. Projedete Užhorodem, navštívíte Četnickou stanici v Koločavě, vykoupete se na soutoku v Ust Czornej, navštívíte Jasiniu a zastavíme se ve „středu Evropy“.

Nejširší nabídku průvodců a map Ukrajiny (turistických, cyklistických, horolezeckých a jiných) najdete v prodejně a na eshopu KnihyNaHory.cz

KNH

Vyjedete do sedla mezi Pietrošem a Howerlou (těsně pod Howerlou – nejvyšší horou Ukrajiny 2060 m.n. m.) a na jednu z nejvýznamnějších hor Ukrajinských Karpat – Pop Ivan. Přes Rachow a Solotwino si projedete hranice Ukrajinských a Rumunských severních Karpat (dft. hranici Evropské unie). Čekají vás panoramatické výhledy, na které se nezapomíná. Charakter poznávací výpravy po nezpevněných cestách vedoucích přes hřebeny Ukrajinských Karpat je určen pro terénní vozy a SUV 4×4.

Více informací na www.offroadpruvodce.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí