HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Říjen ve znamení kvalitní fotografie – přijďte se podívat na veletrh FOTOEXPO 2018
Aktuality

FOTOEXPO 2018 se uskuteční dne 20. 10. 2018 již tradičně v prostorách Národního domu na Vinohradech v Praze! Čeká vás tu inspirace, krásné fotografie a hodně zajímavých lidí.

Cestování po vlastní ose je v dnešní době v kurzu, chce to mít ale dobrý plán

Cestování po vlastní ose je v dnešní době v kurzu, chce to mít ale dobrý plán

Znalost místních poměrů a respektování kultury v dané zemi je pro cestovatele, kteří se záměrně vyhýbají turistickým resortům a ochranným křídlům cestovních agentur, stěžejní.

Brno NADIVOKO : cestovatelské přednášky, exotické jídlo, krásné věci a skvělá hudba na Malé Americe
Aktuality

Znáte NADIVOKO? Je to nespoutaný, nadšenecký festival, který s babím létem symbolicky uzavírá cestovatelskou sezónu.

Dovolená na kole: Cyklostezka Odra – Nisa

Dovolená na kole: Cyklostezka Odra – Nisa

K řece Nise mám niterný vztah. Okna našeho domu v Jablonci nad Nisou směřují ke křižovatce ulic výmluvných názvů: Vodní a U Nisy; podél Nisy chodím každý den do práce a pramen Nisy na úpatí Černé Studnice je naším oblíbeným výletním cílem.

Spreewald: Navštivte Benátky severu na kole!

Spreewald: Navštivte Benátky severu na kole!

V oblasti Lužice jsem projela již leckterou cestu i necestu. Euforie mé první expedice sítí stezek mezi třemi tisíci rameny Sprévy spojená s nostalgií výletů a la NDR si vysloužila nejvyšší příčku v žebříčku mých top tras.

Průplav Prahou po Vltavě? Jedno z nejhezčích městských pádlování

Průplav Prahou po Vltavě? Jedno z nejhezčích městských pádlování

Nejen Amsterodam či Benátky lákají vodáky k toulkách mezi památkami na kajaku. I naše matička Praha nabízí dokonalé výhledy z vodní hladiny, tak pojďme na chvíli zůstat při našich cestách před hranicemi.

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden z 10 průvodců Lonely Planet podle vlastního výběru! UKONČENO

Průvodci Lonely Planet jsou již řadu let našim oblíbeným doprovodem na cesty. Díky jejich dlouhé tradici a častým aktualizacím se totiž na informace vnich obsažené můžeme vždy spolehnout. Vyzkoušejte štěstí v naší soutěži a zahrajte si o jednoho z 10 průvodců Lonely Planet podle vlastního výběru!

EXPEDICE JedemKolem: Co všechno je třeba zařídit před odjezdem na cestu kolem světa?
Aktuality

Vojta s Mirkou se rozhodli splnit si svůj sen, trochu pošetřili, dali výpověď v práci a vyrazili na svých motorkách vstříc novým dobrodružstvím na cestu kolem světa. Přečtěte si reportáž o tom, co všechno takové cestě předchází a co museli zařídit. Třeba se to bude hodit i vám.