TURKISH AIRLINES: Letecká společnost s největším počtem destinací.

TURKISH AIRLINES: Letecká společnost s největším počtem destinací.

TURKISH AIRLINES: Letecká společnost s největším počtem destinací.

Nejlepší zábava

Díky zábavní platformě Planet* od společnosti Turkish Airlines máte přístup k super rychlému internetu a můžete sledovat řadu filmů či poslouchat hudbu nebo na palubě letadla řešit své každodenní úkoly.

Sledujte živé televizní vysílání a využijte všechny výhody rychlého Wi-Fi připojení i systému Global Communication Suite (GCS) a posílejte/přijímejte prostřednictvím svého telefonu nebo tabletu přes Virtual Private Network (VPN) velké e-mailové soubory.

* Nabídka nemusí být k dispozici, je závislá na modelu letounu.

Nejlepší catering

Dorazte do cíle své cesty s úsměvem na tváři. Výsledkem inovativního přístupu oceňované turecké cateringové společnosti Do&Co je kreativní menu využívající čerstvé produkty a připravované každý den našimi zkušenými šéfkuchaři. Společnost Turkish Airlines vám nabízí jedinečný gurmánský zážitek pokaždé, když bude na palubě „šéfkuchař v oblacích“*. Jako jedna z předních světových společností v oboru cateringu na palubách letadel naše cateringové služby přizpůsobujeme profilu cestujícího, druhu letu a jeho destinaci. Vynikající snídaně, welcome drink před startem a klasická chuť turecké kuchyně včetně šiš kebabu, tureckých raviol a plněných lilků, to je pouze několik příkladů jídel, která na vás čekají.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: