TIP NA VYBAVENÍ: jóga pomůcky na cesty od české značky Dhaara

TIP NA VYBAVENÍ: jóga pomůcky na cesty od české značky Dhaara

Dhaara je úžasná česká značka designových kousků na jógu, a protože lidé, kteří za ní stojí, sami rádi podnikají cesty za poznáním, rozhodli se i do svých produktů vložit spoustu praktičnosti a mnoho z nich vytvořit tak, aby se skvěle hodily na každodenní použití i cesty za poznáním. Několik věcí za námi docestovalo až do redakce, my jsme si dali pár týdnů na testování a teď vám s radostí představujeme několik kousků, které se neztratí v žádné „cestovatelsko-jógové domácnosti“.

1. Cestovní podložky

Podle nás Dhaara navrhuje jedny z nejhezčích designů podložek, co známe. Je radost na nich cvičit, protože už jen pohled na ně vás přenese myšlenkami někam hodně daleko a hluboko. Do rukou se nám dostala konkrétně absolutně neklouzavá Jogamatka Dhaara: TREE PRAYER v cestovní light variantě, tedy s tloušťkou 1 mm, váhou necelé kilo a praktickou taškou velikosti cca A4. (Vyrábí se ale i v tloušťce 2mm či 3.5 mm.) Její největší výhodou je, že ji nacpete do příručního zavazadla, malého batohu a klidně i větší kabelky. A i přes tyhle skromné rozměry a perfektní skladnost jsou dokonale zachované příjemné vlastnosti pro cvičení. Zhruba 14 dní jsem se pro představu snažila praktikovat jen na ní a vůbec mi to nevadilo. Takže až se příště budu chystat na týdny trvající cestu, bude jogamatka od Dhaara asi tou první volbou.

Úžasné designy, které nepřehlédnete, Dhaara

2. Taška na jogamatku PINK

Pokud na cestách neradi saháte po minimalistických jógamatkách minimální tloušťky nebo třeba spíše než letecky cestujete obytňákem či vlakem, rádi určitě zvolíte klasickou tloušťku podložky nabízející absolutní komfort. Pak nezapomeňte, že je potřeba podložku dostatečně chránit, aby vydržela nadmíru přesunů a často nešetrné chování. Pro tyto případy můžeme doporučit cestovní tašku Dhaara. Ta nás zaujala příjemným designem, ale hlavně patřičně pevným materiálem, který dokáže podložku opravdu ochránit. Praktickým prvkem jsou dvě kapsičky, kam se dá schovat mobil, rychlá svačinka nebo třeba pár poznámek pro každodenní praxi. Aktuálně můžete vybírat ze tří barevných zpracování: růžové, prakticky černé a motiv jungle s modrými květinami. My jsme si osahali to růžové a jsme z něj absolutně nadšení.

3. Nejpohodlnější oblečení na cesty i cvičení

Naším nejoblíbenějším kouskem z Dhaara sortimentu se ale staly rozhodně legíny, protože jejich střihy neskutečně lichotí každé postavě a jsou opravdu opravdu opravdu (i v předklonu a jakémkoliv pohybu!) neprůhledné. Vzhledem k tomu, že legíny jsou nejen skvělé na cvičení, ale i na cesty, tak věřte, že jsme jich na sobě už měly desítky a podobně komfortní kousek působící jako druhá kůže jsme ještě nepoznaly. Navíc vzhledem ke kvalitě je cena více než příjemná.

Podprsenky Dhaara

Dhaara také nabízí nevyčerpatelné množství podprsenek příjemných barev, ale hlavně padnoucích a elegantních střihů, které se rozhodně nehodí jen na cvičení jógy, ale i na procházky po pláži, běhání, toulání v přírodě i ve městě. Já jsem si nejvíce oblíbila variantu NUDE s výjimečným řešením zad. Hodí se i pod lehká letní tílka a volná trička.

A ještě nemůžeme nedoporučit náš oblíbený kousek: zenovou mikinu. Pohodlná a vtipná zároveň. Využijete ji na cesty, k oficiálnějšímu outfitu i na jóga lekci. A tak to máme nejraději: multifunkčnost, praktičnost a výdrž!

Vtipné a pohodlné mikiny

4. Lahev s duší

A závěrem ještě doporučujeme nerezovou termo lahev CARE. Stylová, ekologická a funkční lahev udrží nápoj teplý až 12 hodin a studený dokonce celý den. Odzkoušeno a potvrzeno! Má příjemný útlý tvar, takže se vám vleze i do malých kapes v batohu či kabelce, a silikonové poutko, za něž se dá případně zavěsit. Jde o limitovanou edici, tak si pospěšte, aby se na vás ještě dostalo!

Lahev na cesty, Dhaara

Pokud se poohlížíte po výbavě na cesty s jógou i bez, doporučujeme Dhaara. Mimochodem chystají v nejbližší době i novou kolekci běžeckých legín! Sledujte je na instagramu, kde vám nic neunikne.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: