TIP NA VYBAVENÍ: Hodinky Samsung Galaxy Active2 se skvěle hodí na cesty! Mobil Pohotovost vám nyní vykoupí ty současné

TIP NA VYBAVENÍ: Hodinky Samsung Galaxy Active2 se skvěle hodí na cesty! Mobil Pohotovost vám nyní vykoupí ty současné

Hodinky neodmyslitelně patří k životu cestovatele a ideální je, když neplní jen základní funkci, ale dokážou taky nabídnout něco víc. V redakci jsme se podívali na novinku od společnosti Samsung. Nová generace hodinek Watch Active na cestách totiž poslouží skvěle. Společnost zapracovala na všech nedostatcích první generace a ještě přidala něco navíc!

Hned na začátek je dobré zmínit, že hodinky Galaxy Watch Active2 můžete sehnat hned ve dvou velikostech, a to 40 a 44 mm. Co se rozměrů týče, vybere si tak s přehledem muž i žena. Jejich elegantní a jednoduchý vzhled navíc zaručí, že se budou hodit na běhání, plavání v bazénu i posezení v kavárně. Ženy ocení růžovo-zlatou barevnou kombinaci, muži pravděpodobně sáhnou po černé nebo stříbrné.

Tohle cestovatelé ocení

A co všechno hodinky vlastně umí? Například měřit 39 druhů aktivity od běhu, přes jízdu na kole až po plavání a jízdu s kočárkem, z nichž sedm se dokáže aktivovat automaticky samo. Samozřejmostí je počítání vystoupaných podlaží, ušlých kroků nebo spálených kalorií a srdečního tepu. Měří také například hodiny spánku. Perličkou je pak spolupráce s Call & Message Continuity, což znamená, že si přes hodinky můžete na dálku vyřídit i telefony či textové zprávy, pokud se pohybujete v dosahu známé wifi sítě. Do hotelové restaurace tak nebudete potřebovat nosit telefon, jelikož hovory snadno vyřídíte díky hodinkám. Stejně užitečná je tato funkce také například při řízení automobilu.

Z pohledu cestovatele pak můžeme zmínit ještě jednu důležitou věc – hodinkám nevadí prach ani žádné jiné nečistoty, v pohodě se vypořádají také s vodou a hliníkové tělo disponuje zvýšenou odolností. S telefonem hodinky spárujete přes aplikaci Samsung Galaxy Wearable, které je uživatelsky příjemná a intuitivní.

Vyměňte staré hodinky za nové!

Stále ještě na zápěstí hrdě nosíte i několik let staré modely a stále jste se neodhodlali k jejich obměně? Nyní přichází ideální příležitost na změnu. Mobil Pohotovost vám nově vaše stávající hodinky vykoupí a rovnou prodá nové. Pro prvních 100 navíc platí exkluzivní výkupní bonus 500 Kč, díky kterému získáte ještě atraktivnější cenu. Pokud chcete obměnu vašich chytrých zařízení kompletní, můžete také u Mobil Pohotovost využít atraktivní bonus ve výši 3 000 Kč na smartphony Samsung.

Jak to funguje?

Novinku si ukážeme na příkladu. Máte Samsung Galaxy Watch Active a přejete si Samsung Galaxy Watch Active2. V případě, že vaše hodinky budou běžně opotřebené, což odpovídá kategorii B, získáte za ně 3 000 Kč. Pokud budete mezi prvními 100 zákazníky, dostanete navíc 500 Kč, tedy celkem 3 500 Kč za vaše současné hodinky. Zájem máte o Samsung Galaxy Watch Active2 za 7 990 Kč. Doplatíte ovšem pouze 4 490 Kč.

Pokud chcete obměnit například Samsung Galaxy Watch 46 mm, získáte 4 300 Kč zpět. Hodinky vám Mobil Pohotovost vykoupí za 3 800 Kč, a navíc můžete opět získat bonus 500 Kč, který je připraven pro první zákazníky. Pokud by se vám líbily Samsung Galaxy Watch Active2, budete je mít jen za 3 690 Kč.

Výkup startuje se Samsungem

První měsíc můžete prodat hodinky od společnosti Samsung. Výkup je podmíněn také tím, že s novými Samsung hodinkami odejdete. To nebude problém, jelikož Mobil Pohotovost má všechny nejnovější modely. Po měsíci se můžete těšit i na další značky, čímž se možnosti značně rozšíří. Prodat můžete:

Samsung Galaxy Watch Active2, Active, Watch 46mm LTE, 46mm, Samsung Galaxy Watch 42mm LTE, 42 mm, Samsung Gear Sport, Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier, Gear S2 Classic, Gear S2 i Gear S.

Výkup hodinek probíhá v Mobil Pohotovosti stejně jako u telefonů. Dle stavu hodinek dojde k jejich zařazení do jedné z kategorií s pevně stanovenou výkupní cenou.

Více informací najdete přímo na webu Mobil Pohotovost. Výkupní ceny si můžete prověřit zde.

K hodinkám nový telefon!

Další skvělá akce je u telefonů Samsung Galaxy S10e|S10|S10+ a Galaxy Note10|10+. Při jejich zakoupení dostanete bonus ve výši 3 000 Kč k výkupní ceně vašeho stávajícího mobilního telefonu. Díky tomu můžete mít tyto špičkové smartphony za skutečně bezkonkurenční cenu na trhu! O této akci se více dočtete zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: