TIP NA VYBAVENÍ: Česká značka Dhaara přináší oblečení na cvičení i cestování

TIP NA VYBAVENÍ: Česká značka Dhaara přináší oblečení na cvičení i cestování

Do rukou se nám opět dostalo pár novinek od skvělé české značky Dhaara. Oblečení je určeno především pro milovníky jógy a pohodlného stylového oblečení pro nejrůznější příležitosti. Zkrátka na cesty jsou jejich univerzální kousky jako dělané. Můžete v nich běhat po pláži, cvičit při západu slunce a cítit se v nich pohodlně při dlouhých přeletech a přejezdech. Perfektní kvalita je navíc příjemně finančně dostupná. Za nás tedy skvělá volba!

Univerzální oversize mikina

Látka ze stoprocentní BIO bavlny je vyrobená na Slovensku, střih a design je naopak realizován v Brně. Tenhle kousek je tak trochu ztělesněním pohodlí, které si s sebou můžete odvést na cesty, do lesa, ale i na večerní party s přáteli. Jedná se o dokonale univerzální kousek, který jsme si oblíbila hned po prvním oblečení. Přiznám se, že si ji půjčujeme s partnerem, a ještě do ní občas zabalím spící dítě. Navíc jsem si jistá, že tohle je opravdu udržitelný kousek mého šatníku, který se v něm bude vyjímat dlouhé roky, ne-li dokonce desetiletí.

Mikina, která se stane nejoblíbenějším kouskem udržitelného šatníku

Kalhoty joggers

Vymyšleny byly primárně na jógu, tanec či běhání, ale já jsem je zařadila do každodenního šatníku. Zvládnu v nich ranní jógovou praxi, procházku parkem i dlouhé přejezdy autem.  Můžete si je vzít taky výšlap na hory, nekonečný přelet letadlem či podvečerní posezení u ohně. Pokud milujete univerzální kousky, ale nechcete chodit jen v legínách, tak tyhle kalhoty stojí za to. Funkčnost, komfort a flexibilita zajistí pohodlí i při slušných sportovních výkonech. Perfektní je taky fakt, že kalhoty velmi rychle schnou, takže je klidně vemte i do deště!

Když už nechcete, aby pohodlí znamenalo jen tradiční legíny

Dhaara Crop topy a sportovní podprsenky

Jestli je v něčem tahle brněnská firma fakt skvělá, jsou to nádherné sportovní podprsenky vhodné zejména na jógu. Už nějakou dobu v nich nejen cvičím a jsem nadšená z jejich životnosti a pohodlí, které poskytují. Tentokrát jsem měla k dispozici Crop top v modrém designu, který skvěle padne právě k výše zmíněným kalhotám, a sportovní podprsenku Flamingo. A ano, opět perfektně padnou a jsou nezničitelné.

Jo, sportovní podprsenky v Dhaara umí

Neklouzavé cestovní podložky

Dhaara cestovní jogamatka se už před časem natrvalo zabydlela v mém batohu, vytáhnu ji kdekoliv a kdykoliv a můžu si užívat i neplánovanou praxi na výletě v přírodě. Projela se mnou kus Evropy i Česka a je skvělá, neklouzavá a pohodlná. Nicméně všechny designy můžete sehnat i ve větších tloušťkách pro ještě příjemnější pocit. Osobně jsem spokojena se svou cestovní, beru si ji i do studia a pokládám je jako jakýsi osobní prostor na místní jogamatky.  Takže jsem sáhla zase po novém designu a nadšení přetrvává.

Obrovskou výhodou je i praktická taštička na složenou jogamatku

Sportovní Čelenka

A na závěr jedna novinky, jimž jsou skvěle padnoucí čelenky na výlety nebo třeba běh. Dala jsem v ní zatím jen pár desítek běžeckých kilometrů, ale už teď vím, že padne skvěle a máte pocit, jako byste na hlavě nic neměli.

Čelenka na běh i výlety

„Dhaara není jenom lokální brand pro jogíny a milovníky designu. Snažíme se budovat komunitu, kde vzájemně podporujeme své projekty, sdílíme zkušenosti a děláme svět příjemnějším místem k životu.“ Více informací naleznete na Dhaara.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: