SOUTĚŽ: Značka Woolife má za sebou 25 let práce s vlnou. Zahrajte si o jejich funkční trička! UKONČENO

SOUTĚŽ: Značka Woolife má za sebou 25 let práce s vlnou. Zahrajte si o jejich funkční trička! UKONČENO

Woolife je rodinná řemeslná firma, která se již 25 let zabývá zpracováním vlny. Ctí své řemeslo a spoustředí se na vývoj, výrobu a prodej vlněných výrobků od roku 1990. Vyrábí funkční trička z merino vlny, luxusní společenské svetry, ale také kvalitní lůžkoviny či dětské fusaky. O tři funkční trička z jejich dílny si můžete zahrát právě teď, stačí odpovědět na jednoduché otázky!

WoolifeExistují různé typy a gramáže materiálů z merino vlny a díky tomu je možné zařadit do šatníku po celý rok. Velkou výhodou merino vlny je, že je prodyšná, nezapáchá, neškrábe na těle a její údržba je snadná. Vlněné oblečení je také odolné proti proniknutí škodlivého UV záření. Vlákno merina pojme vlhkost o hmotnosti 30 % svého suchého stavu – umělá vlákna za stejných podmínek absorbují vlhkost jen v rozsahu kolem 5 %. Vlněné oblečení v horku nebo při zvýšené fyzické zátěži aktivně odvádí molekuly výparů vlhkosti od těla. Proto trička z merina nestudí, ani když je zpotíte při sportu nebo turistice.

Další zajímavé informace, novinky a výhody se můžete dočíst na webových stránkách firmy Woolife, například v rubrice „Vlnovinky„.

Výherci (budou osloveni emailem):

1. Funkční merino triko s dlouhým rukávem – Kateřina Vysloužilová

2. Funkční merino triko s krátkým rukávem – Zdeněk Svoboda

3. Funkční merino tílko – Dana Vitoušová

Trička Woolife

Správné odpovědi:

Jaká jemnost vlákna (tloušťka, průměr) vlny je ideální pro spodní prádlo? do 20µm

Je vlákno merino vlny elastické? ANO

Odkud pochází vlna pro výrobky firmy Woolife? Austrálie

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: