SOUTĚŽ: Zahrajte si s OckovaciCentrum.cz o ceny, které na cestách pomáhají chránit vaše zdraví. UKONČENO

SOUTĚŽ: Zahrajte si s OckovaciCentrum.cz o ceny, které na cestách pomáhají chránit vaše zdraví. UKONČENO

Zdraví by i na cestách mělo být naší prioritou. Zahrajte si o kvalitní repelenty a filtrační láhve Fill2Pure od Očkovacího centra Avenier.

Společnost Avenier a.s. vznikla v roce 2007 a během uplynulých let jsme dokázali navázat důvěrný vztah s více než 150 000 klienty. Odborný garant center Očkování a cestovní medicíny Doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D., se specializuje v oborech epidemiologie, prevence a kontrola infekčních nemocí, cestovní a tropická medicína. Je vedoucím lékařem centra Očkování a cestovní medicíny v Ostravě – Hrabůvce a odborným garantem celé sítě center, jenž jsou současně i ambulancemi cestovní medicíny. Od roku 2004 vede neziskovou mezinárodní humanitární organizaci International Humanity a o dva roky později byl zvolen prezidentem Fóra infekční, tropické a cestovní medicíny.

Jako lékař absolvoval několik zahraničních humanitárních misí v rozvojových zemích, včetně oblastí zasažených tsunami. Je vedoucím projektů humanitární a rozvojové pomoci v Asii, Africe a Latinské Americe a spoluzakladatelem Česko-Slovenské kliniky poskytující bezplatnou zdravotní péči v Nepálu.

„Infekčním patogenům jsme vystaveni celoživotně. Sterilní není žádné prostředí, ani na operačních sálech. Prevence snižuje naši expozici patogenům pod úroveň infekční dávky vyvolávající nemoc. Nejtěžší zdravotní problémy na cestách vznikají souhrou několika náhodných faktorů. Informovanost, disciplinovanost a zdravý rozum jsou přáteli cestovatele. Naopak ignorance, alibismus a lehkovážný přístup mohou mít fatální následky. Očkování je základem prevence na cesty, důležité jsou však i další metody ochrany zdraví na cestách,“ říká Doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D. Více o ocestovatelských mýtech (a nápovědu do naší soutěže) si můžete přečíst v rozhovoru a v článku o nejčastější exotické viróze.

Avenir

O co hrajeme?

1. filtrační láhev Fill2Pure a repelent – Martin Zelenka

2. filtrační láhev Fill2Pure – Alžběta Dvořáková

3. repelent – Alena Trnkova

Prohlédněte si ceny v soutěži

Pravidla soutěže:

1. Výherci budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.

2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit.

3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

4. Soutěž trvá do 20.9.2017.

5. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním novinek webu HedvabnaStezka.cz cca 1x měsíčně (z čehož se lze jednoduše odhlásit).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: