SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na přednášku Jižní stezka – Českem od východu k západu (Jan Hocek) (UKONČENO)

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na přednášku Jižní stezka – Českem od východu k západu (Jan Hocek) (UKONČENO)

Chystáte se vyrazit na stezky Via Czechia nebo alespoň jejich část? Projděte si virtuálně celou trasu Jižní stezky, poznejte její nejhezčí místa a načerpejte inspiraci!

Prostřednictvím povídání autora stezek Via Czechia s profesionálními fotografiemi a detailními mapami trasy se dozvíte spoustu zajímavostí o málo známých místech i autentické zážitky z vlastního putování.

Přednáška vám detailně přiblíží celou trasu Jižní stezky profesionálními fotografiemi a detailními mapami trasy. Dozvíte se zajímavosti o málo známých místech i autentické zážitky autora z vlastního putování. Součástí programu bude i krátké představení knihy Jižní stezka – Českem od východu k západu (vychází v květnu 2021) a s prémiovou vstupenkou bude možné klást dotazy v chatu. Projekce bude přenášena online ve velmi kvalitním fullHD rozlišení na platformě Streamio, takže si jí můžete plně užít i na velkých televizních obrazovkách.

Délka přednášky: 120 minut

Severní stezkou vás provede Jan Hocek, autor projektu Via Czechia, vystudovaný biolog a tělocvikář, průvodce, cestovatel, fotograf, a publicista. Navštívil přibližně 80 zemí světa od Grónska po Antarktidu a prošel většinu velkých světových treků na všech kontinentech.

Projekce bude 13. dubna v 19 hodin přenášena online z Café Práh Brno ve velmi kvalitním fullHD rozlišení na platformě Streamio, takže si jí můžete plně užít i na velkých televizních obrazovkách.

O co soutěžíme?

Dva z vás vyhrají vstupenky na online přednášku Jižní stezka – Českem od východu k západu.

(Za spolupráci na přípravě soutěže děkujeme sportovcům z běžeckého obchodu www.S-RUN.cz ve Frýdku-Místku.)

Výherci soutěže:

Eliška Kalinová, České Budějovice

Leona Nechvílová, Všenory

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: