SOUTĚŽ: Vyhrajte profesionální zpracování plánů na dovolenou od TravelPlanner.cz. UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte profesionální zpracování plánů na dovolenou od TravelPlanner.cz. UKONČENO

Chystáte se na cesty? Zahrajte si s námi o profeionální naplánování dovolené přesně podle vašich představ. Odpadnou vám ty dovolené-predcházející starosti s hledáním nejvhodnějších spojů a zařizováním víz, ale čeká vás jen cestování podle toho, jak jste si to vysnili!

Společnost TravelPlanner.cz. založil Omar Jamaein. „Založit si „cestovku“ bylo mým snem od malička, když jsem doma shromažďoval barevné katalogy a rodinným příslušníkům vybíral zájezdy. Jak ubíhal čas a začal jsem objevovat nejprve Evropu a poté i širší svět, zjistil jsem, že to opravdové kouzlo cestování nespočívá v zakoupení hotového zájezdu,“ vysvětluje zakladatel portálu TravelPlanner.cz. „Není nad to ušít si cestu přímo na tělo, podle svých preferencí a vypravit se do zahraničí individuálně – to jsou pak ty pravé, autentické zážitky. To mi vnuklo myšlenku obnovit svůj dětský sen, ale v trochu obměněné podobě – místo klasické cestovní kanceláře založit „cestovní poradenství„,“ dodává.

A jak takové plánování probíhá? Docela jednoduše, vymyslíte si destinaci a sdělíte konzultantovi svou představu. Ten pak sedne k počítači a telefonu a zkusí kompletně naplánovat vše potřebné. „Kompletní dovolenou do Evropy stihnu naplánovat průměrně za 9 hodin, mimoevropská mi zabere cca 15 hodin,“ vysvětluje Omar, které plánování vyloženě baví. Zaplatit si nechá pouze práci, ubytování či dopravu pak už platíte přímo poskytovatelům služeb. Nejkrásnější vždy bylo a bude mít čas si celou dovolenou naplánovat sám, ale ne každý má tu možnost. Pak je dobré vědět, že si můžete nechat poradit.

TravelPlanner

Pokud vás tento systém plánování dovolené zaujal, navštivte web www.travelplanner.cz. Krom možnosti dovolené na míru zde najdete i spoustu inspirace, jako například návštěvu Černobylu, Alpy na motorkách, návštěvu Jordánska nebo poznávání Kuby.

Výherce (bdue osloven emailem):

1x profesionální naplánování dovolené od TravelPlanner.cz v rozsahu do 15 hodin (či jiné služby, které poskytují, v rozsahu do 15 hodin) – Tomáš Kocur

Pravidla soutěže:

1. Výherci budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.

2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit.

3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

4. Soutěž trvá do 10.10.2017.

5. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním novinek webu HedvabnaStezka.cz cca 1x měsíčně (z čehož se lze jednoduše odhlásit).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: