SOUTĚŽ: Vyhrajte na své cesty vařič MSR WindBoiler, s nimž budete moci vařit i ve větru. UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte na své cesty vařič MSR WindBoiler, s nimž budete moci vařit i ve větru. UKONČENO

Cestovatelé vydávající se na svých výpravách do extrémnějších podmínek jistě ocení nový plynový vařič WindBoiler od MSR, který dokáže plnit svou funkci opravdu kdykoliv. Jeden s námi můžete i vyhrát!

Vařiče do přírody už dávno nemůžeme dělit pouze na plynové a benzínové, outdoorové firmy neustále přicházejí s novými systémy, které vnášejí do vaření na cestách stále více pohodlí a praktičnosti. Mezi jednu z posledních novinek patří vařiče, které nefungují na principu klasického plamene a jsou tak schopné plnit svou funkci i za velmi větrného počasí. Jedním z nich je i vařič WindBoiler od MSR.

Hrajeme o 1x vaříč WindBoiler od MSR

Vařič pro sólo cestovatele a minimalisty v sobě skrývá v technologii již úspěšného modelu REACTOR, kde vařič nehoří plamenem, ale speciální pěna vydává sálavé teplo, které prostřednictvím tepelného výměníku přechází přímo do nádoby. V silném větru tak nedochází ke ztrátám tepla.

WindBoiler Stove System je ideální pro výlety do přírody a víkendové kempování. Jeho sálavý vařič dokonale spojený s nádobou zajišťuje větruodolnost a umožňuje rychlé uvaření vody v podmínkách, kdy ostatní vařiče chladnou. V nádobě integrovaný výměník účinně rozvádí teplo do těsně nasazené nádoby a vy můžete mít rychle připravený teplý nápoj.

Velkou výhodou je kromě systému zahřívání také nádoba s integrovaným tepelným výměníkem těsně nasazená na vařič a zajištění proti rozpojení. Vzduch potřebný k hoření se dostává do vařiče kanálky poblíž hořáku, těsné spojení hořáku a výměníku tepla tak chrání plamen proti větru a zabraňuje tepelným ztrátám. Samozřejmostí je regulátor tlaku plynu, který zajišťuje konstantní výkon i když tlak v kartuši poklesne. Proti konkurenčním produktům je vařič výjimečný precizním konstrukčním provedením a kompaktním spojením nádoby s vařičem.

Kompletní recenzi vařiče najdete na SvetOutdooru.cz.

Výherce (oslovíme jej emailem):

[email protected]

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelůPraze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů občasného newsletteru od The North Face a přehledu cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: