HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte jednu ze tří designových stíracích map od Travelmap.cz UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte jednu ze tří designových stíracích map od Travelmap.cz UKONČENO

Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a můžete vyhrát nádherné nástěnné mapy s osobitým designem. Díky decentnímu vzhledu a kvalitnímu zpracování se hodí prakticky do jakéhokoliv interiéru.

„Jsme odporníky na mapy. Děláme s láskou smysluplné dárky a designové produkty. Inspirují nás lidé, kteří rádi poznávají, jsou zvědaví a ocení stylové věcí. Myslíme si, že život je hlavně o lásce a cestování nebo o lásce k cestování.“

Travel Map

Stírací mapa Travel Map je unikátní osobní cestovatelská mapa světa, kde velmi pohodlně a zábavně označíš země, které jsi již navštívil. Mapa Travel Map je pokryta zrcadlovou vrstvou, kterou si jednoduše seškrábneš pomocí mince, a otevře se ti barevný svět tvého cestování. Pro větší zábavu můžeš na mapě Travel Map malovat fixkou, dávat si tam poznámky, kreslit cesty a plánovat vysněné cestování. Všechno si potom snadno vymažeš stíracím víčkem na fixce. Velké země jsou rozděleny do států a regionů, protože New York není přece celé Spojené Státy Americké. Unikátní a originální design produktu dělá z Travel Map opravdu výborný dárek pro kohokoliv, kdo rád cestuje. Stírací mapa Travel Map je zabalena do stylového designového tubusu, který chrání tvoji mapu od poškození a vyřeší problém jak zabalit dárek. Máš na tubusu ještě informaci o tom, kolik zemí je třeba procestovat za rok, abys objevil celý svět.

Výherci (výhercy byli kontaktováni emailem):

1x Stírací mapa Travel Map Holiday: Mchaela Horáková

1x Stírací mapa Travel Map Marine: Jiří kvaček

1x Stírací mapa Travel Map World:  Kristýna Rosecká

Podmínky soutěže:

1. Soutěž trvá do 10.12.2016

2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či upravit pravidla.

3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

4. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním cestovatelských novinek cca 1x měsíčně. (Lze se z nich kdykoliv odhlásit)

5. O případné výhře budou účastníci informováni mailem na adresu, kterou zadali.

6. Výhry budou k vyzvednutí v praz/Brně v klubu cestovatelů.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: