SOUTĚŽ: Vyhrajte boty adidas Terrex Conrax s revoluční technologií climaheat. UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte boty adidas Terrex Conrax s revoluční technologií climaheat. UKONČENO

Možná už víte o možnosti vyhrát účast na adidas Outdoor kempu na Dachsteinu. Pokud budete při čtení informací o této zajímavé akci pozorní, napoví vám odpovědi na otázky, která vám pomohou vyhrát boty adidas Terrex Conrax.

Co je to adidas Outdoor kemp?

Na tomto zimním kurzu, který se koná v rakouských Alpách pod známým Dachsteinem, se připravíte na pobyt v horách, dozvíte se o bezpečnosti na ledovcilavinové prevenci i si vyzkoušíte záchranu z ledovcové trhliny a především váš čeká trojice zajímavých zimních aktivit, které jste možná ještě nevyzkoušeli. Anebo ano? Které to jsou, vám zde prozradit nemohu, jelikož jsou předmětem soutěžní otázky. Pokud ještě nevíte, jistě najdete nápovědu na www.vyhrajtenadzimou.cz.

Jak se dostat na adidas Outdoor kemp:

Stačí nakoupit v Rock Pointu nebo na www.rockpoint.cz cokoliv od adidasu za více než 1000 Kč a můžete se na www.vyhrajtenadzimou.cz registrovat a tipnout, kolik výškových metrů nastoupal Libor Uher v rámci přípravy na expedici na Broad Peak od 1. července 2013 do 30. června 2014. Pokud budete mezi šesti nejlépe tipujícími, vyhrajete účast na adidas Outdoor kempu.

Výherce (oslovíme jej emailem):

[email protected]

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelůPraze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: