SOUTĚŽ: VYHRAJ SLUCHÁTKA, REPRODUKTOR, NEBO CHYTRÉ HODINKY NICEBOY (UKONČENO)

SOUTĚŽ: VYHRAJ SLUCHÁTKA, REPRODUKTOR, NEBO CHYTRÉ HODINKY NICEBOY (UKONČENO)

Společně s Niceboy jsme pro tebe připravili skvělou soutěž o mix produktů, které se ti budou hodit (nejen) na podzimní výlety a cestování! Sluchátka Niceboy HIVE 3 Prodigy jsou lehká, pohodlná a vydrží hrát až 32 hodin. Přenosný reproduktor RAZE 4 Origin ti umožní poslouchat s partou či rodinou kdekoli si zamaneš a díky chytrým hodinkám X-fit Watch 2 Lite budeš mít přehled o veškerých svých aktivitách a sportovních výkonech.

O co soutěžíme?

1. Sluchátka Niceboy HIVE 3 Prodigy

Sluchátka Niceboy HIVE 3 Prodigy jsou lehká a pohodlná, která mají krystalicky čistý zvuk díky technologii MaxxBass. Na jedno nabití vydrží až 32 hodin. Přehrávejte přes Bluetooth nebo audio kabel, přijímejte hovory a využijte podpory hlasových asistentů. To vše v elegantním designu jménem Niceboy HIVE 3 Prodigy.

Sluchátka Niceboy HIVE 3 Prodigy

2. Přenosný reproduktor RAZE 4 Origin

Cvičíte venku a potřebujete nakopnout hlasitou hudbou? A potřebujete, aby váš reprák něco vydržel? Přenosný reproduktor RAZE 4 Origin od značky Niceboy je doslova a do písmene důkazem, že i za málo peněz můžete mít hodně muziky: slušný výkon, odolnou konstrukci a výdrž baterie až 20 hodin.

Přenosný reproduktor RAZE 4 Origin

3. Niceboy X-fit Watch 2 Lite

Elegantní chytré hodinky, se kterými vyjádříte svůj osobitý styl. Niceboy X-fit Watch 2 Lite vám pomohou mít vaše zdraví pod palcem a budou vaším osobním asistentem i tréninkovým partnerem. Pod elegantním zevnějškem se skrývá odolné tělo s jednoduchým ovládáním, týdenní výdrží i vodotěsností.

Niceboy X-fit Watch 2 Lite

Produkty značky Niceboy se od svého uvedení na evropský trh v roce 2016 úspěšně etablovaly na zahraničním i českém trhu. V současné době se produkty značky Niceboy prodávají v osmi evropských zemích a ve vybraných kategoriích značka zaujímá přední příčky v prodejích a stává se leaderem na trhu. Značka si získala renomé nejen díky modernímu designu produktů, ale především díky kvalitě zpracování a dostupným cenám. Více na www.niceboy.cz

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 30. 9. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, který bude kontaktován emailem, který zadal v soutěžním formuláři.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Zkušenosti čtenářů

Vojta

Zdravím, váha hodinek vám jaksi nesedí… Na webu píše Niceboy 46 g…

Bára z HedvabnaStezka.cz
Vojta:

Díky za upozornění, je myšlena váha hodinek bez pásku. Otázku jsem upřesnila 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: