Soutěž: Vyhraj praktické vychytávky na cesty od ČESKÝ RÁJ OUTDOOR UKONČENO

Soutěž: Vyhraj praktické vychytávky na cesty od ČESKÝ RÁJ OUTDOOR UKONČENO

Zasoutěžte si o zajímavé vychytávky na cesty. Máme pro vás hned 3 outdoorové balíčky!

VÝHERCI (výhra jim bude zaslána na uvedenou adresu)

Sofie Adams

Miroslav Lang

Tereza Fridrichová

3x outdoorový balíček od Český ráj outdoor

V balíčku najdeš kvalitní expediční ponožky do chladných podmínek, které nejlíp využiješ na cestách za zimním dobrodružstvím. Hodit se ti budou i na zimní turistiku nebo lyžovačku.

Dál ti přibalíme multifunkční šátek, ze kterého poskládáš čepici, šátek na krk, potítko na ruku, gumičku na vlasy, roušku, ochranu proti prachu apod. Zkrátka tenhle šátek je základ každého cestovatelského zavazadla!

A do třetice všeho dobrého na tebe v balíčku čeká legendární kapesní nůž Opinel. Zavírací nůž s rukojetí z habrového dřeva a čepelí z nerezové oceli je všestranným pomocníkem na cestách. Nůž je vybaven patentovanou pojistkou ViroBloc – nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na soutěžní otázky do 7. 12. 2020. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.

3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Firma Český ráj outdoor před dvěma lety oslavila čtvrt století své existence. Na e-shopu www.ceskyraj.com a v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi najdeme širokou nabídku outdoorového vybavení – od stanů přes spacáky, karimatky a batohy až po outdoorové oblečení a obuv.

Více na www.ceskyraj.com

 

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: