SOUTĚŽ: VYHRAJ BOTY AKU BELLAMONT (UKONČENO)

SOUTĚŽ: VYHRAJ BOTY AKU BELLAMONT (UKONČENO)

Zahraj si s firmou Alpitrek a obuj se na novou sezónu do bot s italským designem a kvalitním zpracováním Bellamont od italské značky AKU.

O co soutěžíme?

Boty AKU Bellamont

Kvalitně zpracovaný univerzální model jak do města, tak do přírody. Provedení v pravé italské kůži 2 mm silné. Kůže není chemicky upravovaná, a tak každý pár má svůj originální povrch. Univerzální oblíbený model který svým vzhledem trochu vybočuje z klasické řady trekkových bot. Každý veletrh a spousta obchodů které tento model prodávají nás přesvědčuje ,že je to právě to co na trhu schází . Kvalitní nepromokavá pohodlná bota, ve které mohu chodit každý den do práce, po městě anebo jít na hory.

Pěkný italský design a velmi kvalitní zpracování tak přilákalo širokou veřejnost nejen tu outdoorovou. Nabízí se v panském i dámském provedení ve více barevných kombinacích, a to i provedení bez membrány. Je velmi přátelská k životnímu prostředí, neboť spousta komponentů je z recyklovaných materiálů – podešev, mezipodešev EVA, tkaničky z přírodní bavlny, vnitřní vložky, a hlavně kůže od italské firmy DANI která jako jediná v Evropě zpracovává kůži bez použití chromu. Vibram Predator II má velmi dobrou přilnavost k povrchu, dvojitá vrstva EVA dobře tlumí nárazy, a tak při chůzi cítíte příjemný měkký došlap a komfort.

AKU

Italská značka AKU je symbolem kvalitní trekingové a outdoorové obuvi, která klade velký důraz na ochranu životního prostředí a používaní přírodních a recyklovaných materiálů. Z malé rodinné dílničky se AKU vyvinulo v uznávanou obuvnickou firmu, která vyrábí výhradně v Evropě. Posledním velkým úspěchem je zisk ISPO Award 2020 – Gold winner pro model AKU Minima.

Na českém trhu tuto značku zastupuje již 30 let firma Alpitrek.

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na soutěžní otázky do 22. 2. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, který bude kontaktován emailem, který zadal v soutěžním formuláři.

3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Vítěz (bude kontaktován e-mailem):

Veronika Prisnerová

Zkušenosti čtenářů

pavlik

UČNOVSKÁ 64 33842 HRÁDEK UROKICAM

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: