SOUTĚŽ: Předvánoční soutěž o knihy pro dobrodruhy

SOUTĚŽ: Předvánoční soutěž o knihy pro dobrodruhy

Odpovězte na tři jednoduché otázky a vyhrejte některou z pěti zajímavých knih, které nadchnou každého dobrodruha. A kdybyste nevyhráli, možná vás aspoň inspirujeme k zajímavým vánočním dárkům!

Nakladatelství Svojtka

Logo SvojtkaTentokrát hrajeme o pět zajímavých knih z nakladatelství Svojtka, které vydává především barevné obrazové publikace, většinou přejaté od renomovaných světových nakladatelství. Snaží se nabidnout co možná nejširší spektrum v oblasti takzvané non-fiction literatury. Patří sem například encyklopedie pro děti i dospělé, atlasy, militaria, ale i knihy o cestování, zvířatech, rostlinách, hudbě a umění, kuchařky, hry a testy pro mládež, široké spektrum knih pro předškoláky a školáky, knížky pro volný čas a mnoho dalších. Mezi cestovateli je nakladatelství známé především díky průvodcům Lonely Planet. Více na www.svojtka.cz.

Výherci (oslovíme je emailem):

1 x Kompletní příručka – Jak přežít – [email protected]

1 x Průvodce táborníka – [email protected]

1 x Jedlé bylinky a plody – [email protected]

1 x Stopy zvířat[email protected]

1 x Horské rostliny[email protected]

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelůPraze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: