SOUTĚŽ: Odpovězte na tři otázky a vyhrajte nápadité stírací cestovatelské mapy! UKONČENO

SOUTĚŽ: Odpovězte na tři otázky a vyhrajte nápadité stírací cestovatelské mapy! UKONČENO

Snad každému cestovateli visí na stěně mapa s body, kde se už podíval nebo kam se naopak chystá. Společnost Travel map ale představila novou a praktickou variantu takové mapy.

Travel map

Travel maps

Travel Map Silver je originální nástěnnou mapou světa, na které lze označovat navštívené země zábavnou formou. Vše, co musíte udělat, je odstranit pomocí mince stříbrnou vrchní vrstvu země, kterou jste již navštívili, a Vaše osobní historie cestování získá nové jasné barvy! Pro větší zábavu lze na Travel Map Silver malovat fixem a následně odstraňovat všechno, co bylo předtím namalováno. Velké země na Travel Map Silver jsou rozdělené do států a regionů. Unikátní a originální design produktu dělá z Travel Map Silver opravdu výborný dárek pro kohokoliv, kdo se chystá objet svět kolem dokola. Travel Map Silver je dodávána v originálním dárkovém tubusu a v balení najdete také minci na stírání, hadřík na odstranění setřených částeček, fix na malování po mapě, štítek na kufr a zkušební kartu, kde se vyzkoušíte proces stírání Více na www.gotravelmap.com.

Výherci (oslovíme je emailem):

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelůPraze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Zkušenosti čtenářů

Renáta

Tak to je fakt dost dobrý 🙂

Tomáš

Pěkná kravina za 1299.

kitty

Moc hezká kravina 🙂

Petr

Proč je ta užasná kravina tak hodně dráha? :-/

Lenka

Mi to tedy přijde jako naprosto skvělý nápad… Myslím, že si takovou mapu nemůžu odpustit:)

šmaky

Skvělý nápad, přesně to hledám. Bude to skvělý dárek pro přátele. Jen cena mě překvapila…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: