SOUTĚŽ: Kolik toho víte o cestovní kanceláří Kudrna? Hodně? Tak zkuste vyhrát zájezd! UKONČENO

SOUTĚŽ: Kolik toho víte o cestovní kanceláří Kudrna? Hodně? Tak zkuste vyhrát zájezd! UKONČENO

Tyrkysově průzračná jezera, v nichž se zrcadlí okolní vrcholy v čele s impozantním Dachsteinem dělají ze Solné komory jeden z nejmalebnějších koutů Rakouska. Pro vyznavače vertikálních zážitků je to hotový ráj s bohatou nabídkou via ferrat, z nichž si okolní líbezná panoramata vychutnáte nejlépe. Odpovězte na pár jednoduchých otázek a můžete vyhrát zájezd porávě do tohoto ráje!

Cestovní kancelář Kudrna

CK Kudrna

Neexistuje mnoho dalších cestovních kanceláří, s nimiž se na zájezdu budete cítit tak dobře jako v případě CK KUDRNA. Pohodová atmosféra, dobrodružství na každém rohu, skvělí průvodci a široké spektrum destinací i aktivit je společným jmenovatelem všech cest s CK KUDRNA. V nabídce najdete ferraty, kola, poznávací zájezdy i zimní akce. A zájezdy to nekonči, tým této cestovní kanceláře pořádá i spoustu dalších sportovních či společenských akcí pro všechny nadšence ze stejného těsta. Více na www.kudrna.cz.

O co hrajeme?

1x zájezd na ferraty do Solné Komory (vybrat si můžete ze začátečnické a pokročilejší varianty)

Tyrkysově průzračná jezera, v nichž se zrcadlí okolní vrcholy v čele s impozantním Dachsteinem dělají ze Solné komory jeden z nejmalebnějších koutů Rakouska. Pro vyznavače vertikálních zážitků je to hotový ráj s bohatou nabídkou via ferrat, z nichž si okolní líbezná panoramata vychutnáte nejlépe. Skupiny max. 20 osob vedou 3 průvodci, což zaručuje skutečně individuální přístup. K tomu pohodové zázemí v příjemném hostelu a obrázek akčního prodlouženého víkendu je hotový. V ceně zájezdu je snídaně formou bohatých švédských stolů a za výhodný příplatek 12 EUR / celý pobyt si můžete dopřát i večeře o třech chodech.

Výherce (bude osloven emailem):

Verča Krejčová

Správné odpovědi:

Cestovní kancelář KUDRNA každoročně pořádá setkání cestovatelů. Jaký nese akce název?

Cestovatelský SCUK

Další tradiční akcí cestovní kanceláře KUDRNA je závod z Lednice do Brna. Jak se závodí?

Závodníci koulí dřevěné kolo

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: