SOUTĚŽ: Hrajeme o zboží značky KAMA v hodnotě 10 000 Kč

SOUTĚŽ: Hrajeme o zboží značky KAMA v hodnotě 10 000 Kč

Stačí odpovědět na dvě otázky a budete zařazeni do slosování o stylové i funkční zboží značky KAMA v hodnotě 10 000 Kč, které vám zpříjemní zimní výlety do přírody.

O firmě KAMA

KAMA

Česká rodinná firma založená v roce 1990. Specializací je pletařská výroba sportovních a městských čepicsvetrů s norskými vzory a dalších doplňků jako čelenkykuklymaskyšály rukaviceV roce 2013 získalal KAMA od Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR titul Equa bank Rodinná firma roku 2013.

Stylový retro svetr značky KAMA

KAMA zpracovává výhradně příze s ekologickou certifikací BLUESIGN dodavatele – Schoeller AG, italský fleece Pontetorto Tecnopile® a od r. 1996 jako jediný pletařský výrobce v ČR vyrábějící pod vlastní značkou membránové materiály WINDSTOPPER® a Gore-Tex® na základě licence od W. L. Gore & Associates GmbH. Prodej je realizován v maloobchodní síti v ČR a export do 20 států světa. Kama navíc připravuje partnerství a sponzoring reprezentačních týmů, škol, expedic a závodů – v r. 2006 byla Kama dodavatelem svetrů a čepic pro českou výpravu na ZOH v  Turíně, v r. 2010 oblékla olympijskou výpravu Andory. Svetry a čepice pro Andorskou olympijskou výpravu KAMA připravila i na ZOH v Soči 2014. Navíc KAMA spolupracuje s dobročinnými a charitativními organizacemi Naděje, Fond ohrožených dětí a Humanistické centrum Dialog, o.s.

Kama se v duchu podtitulu FASHION & FUNCTION koncentruje na stálé propojování módy s využíváním funkčních materiálů. V produkci jsou zpracovávány materiály Windstopper®, Gore-Tex®,Outlast®, Teflon®, Tecnopile®, Polycolon®, Thermolite®, Climayarn®, a od fy Schoeller AG 100% střižní vlna merino fine s úpravami NANOTEC a Superwash.

Výherci (budou osloveni emailem):

1. cena: zboží značky KAMA v hodnotě 5 000 Kč – [email protected]

2. cena: zboží značky KAMA v hodnotě 3 000 Kč – [email protected]

3. cena: zboží značky KAMA v hodnotě 2 000 Kč – [email protected]

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelůPraze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Zkušenosti čtenářů

Růžena E. Kurtišová

Máme Vaše polštáře, šály, čepice. Jsme s Vašimi výrobky spokojeni a ráda bych pořídila pro své syny oteplené svetry.Přeji Vám jen spokojené zákazníky. Kurtišová.

Jiří Pertl
Růžena E. Kurtišová:

Potěšení je na naší straně. Jako zateplené doporučuji svetry s podšívkami WINDSTOPPER.

tereza kucerova

1996

Jana Hromková

Už na pohled zahřejí.

Pulkrábek Vladimír

Kvalita a funkčnost materiálu je vynikající.

Dana

dobrý den,
nějak jsem nenašla ty otázky

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: