Robert Křesťan a Druhá Tráva – 30 let

<strong>Robert Křesťan a Druhá Tráva – 30 let</strong>

2.6. koncert na zámku Nové Hrady!

Srdečně Vás zveme na koncert Roberta Křesťana a Druhé trávy do prostředí krásného buquoyského zámku Nové Hrady v jižních Čechách. Hudební vystoupení na tomto místě jsou zcela ojedinělé. Dějištěm bude louka pod širým nebem v zámeckém parku. Uvnitř v zámecké rotundě pak najde své místo občerstvení. Přijeďte na magické Novohradsko zažít jedinečné vystoupení Druhé trávy. Kapela na jih Čech konečně zavítá po dvou letech! Představí průřez svou třicetiletou tvorbou, zazní ale také písně z poslední desky, za kterou hudebníci v čele s Robertem Křesťanem a kapelníkem Lubošem Malinou dostali Anděla v roce 2020.

Koncert je součástí konference „Novohradské hory – jedinečná krajina“. Jejím cílem je připomenout přírodní a kulturně-historické hodnoty Novohradských hor. Účastníci si také budou klást otázky týkající se udržitelnosti těchto hodnot v budoucnu. Stručně řečeno: kam směřuje vývoj této jedinečné krajiny a co můžeme udělat pro její zachování a rozvoj? Koncert pořádá spolek Krajina Novohradska za podpory OÚ Nové Hrady. www.krajinanovohradska.cz

Předprodej vstupenek: https://www.cbsystem.cz/cs/akce/7856-robert-krestan-a-druha-trava
Koncert je k sezení a koná se na zámecké louce. Vstup je přes zámek. Vystoupení se odehraje i za mírného deště. V případě větší nepřízně počasí se koncert přesouvá do sousedního sálu v hotelu Máj. Parkování je ke vstupence zdarma a je možné hned vedle zámku u hotelu Máj či nebo na sousedním novém parkovišti u autobusovém nádraží.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: