Profil: CK TRIP

Profil: CK TRIP

Shrnutí: Cestovní kancelář TRIP se může pochlubit nejširší nabídkou cykloturistických zájezdů na českém trhu. Pořádá zájezdy pro velmi zdatné silničáře přes alpská sedla i na horských kolech, ale převážná většina zájezdů je pohodových s kvalitním zázemím. Mimoto nabízí vodácké, turistické či silvestrovské cesty.

Kam jezdí: Nabízí cyklistické zájezdy prakticky do celé Evropy. Můžete s nimi jet k Lago di Garda, na dálkové cyklostezky či ke korutanským jezerům.

Jakým stylem jezdí: Na zájezdy se jezdí většinou autobusem, ale nabízí se i možnost ubytování s vlastní dopravy. Ubytování je zpravidla v příjemných odzkoušených penzionech a hotelích.

Co umí nejlépe: CK TRIP se specializuje na středoevropské země, zejména na Rakousko. Záběr CK TRIP se postupně rozšířil přes celou Evropu, ale s potřebou specializace se zaostřil na Salcbursko. Zde již několik let provozuje Pension Heidi v St. Martin am Tennengebirge, ležící mezi Dachsteinem a Ski Amadé, který dnes využívá mnoho cykloturistických a v zimě lyžařských zájezdů CK TRIP.

Specialita: TRIP je uznáván jako vynálezce inline zájezdů. Je připraven i na  elektrokola a koloběžky. Bruslařské zájezdy pořádá CK TRIP již 15 let. V posledních letech se množí účastníci s elektrokoly, dětskými koly, 29palcovými koly. Boom zaznamenávají silniční kola a objevují se i koloběžky, nabízíme též programy kombinující všechny uvedené varianty. Velikému zájmu se těší také cyklistické zájezdy s TRIPÍSKEM – tedy pro (pra)rodiče s dětmi, a to hlavně do rakouska a Německa, kde se oblibě těší bezpečné a rovinaté cyklostezky a fantastické dětské parky na trase.

Počet klientů: S CK TRIP vycestovalo již téměř 100.000 zákazníků. Nejúspěšnější je cykloturistický zájezd Po rovině napříč Alpami (Tauernská cyklostezka), který absolvovalo již přes 5000 klientů. Podobných říčních cyklostezek nabízíme více, společná jim je lehkost jízdy po rovinaté cyklostezce, lemované alpskými štíty.

Náš pocit: Pokud hledáte opravdu aktivní dovolenou na kole, v pohorkách či třeba na vodě, CK TRIP je skvělou volbou s dlouholetou tradicí již od roku 1989. Sympatické ceny a rodinná historie vám dokážou proměnit dovolenou v opravdu příjemný zážitek.

Sídlo: Jablonec n. N., pobočka: Praha

Web: www.ck-trip.cz

Jakou máte zkušenost s CK Trip vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: