Profil: CK RAJBAS

Profil: CK RAJBAS

Shrnutí: Sportovní outdoorové zájezdy za poznáním kultury a přírody. Nabízíme pohodový trekking, horolezecké výstupy, cykloturistiku, cestování na motocyklech i poznávací zájezdy.

Kam jezdí: Zajímavé, exotické země všech pěti kontinentů.  Zaměřujeme se zejména na horské oblasti a přírodu národních parků.

Jakým stylem jezdí: V malých skupinách zejména po nekomerčních, ale zajímavých místech.

Co umí nejlépe: vysokohorská turistika v Nepálu, Kyrgyzstánu, Argentině, Chile, Tanzánii, Ugandě, Novém Zélandu. Cykloturistika v Indii, Tibetu, Vietnamu. Běžky za polárním kruhem, freeride v Kanadě. Motorkářské výpravy v Indii, Thajsku, Vietnamu a Nepálu.

Počet klientů: V řádu stovek klientů ročně.

Náš pocit: Menší, srdcem vedená cestovky, jejíž zájezdy jsou založeny na vlastních (a často expedičních) zkušenostech majitele CK, Honzy Odehnala. Ideální pro ty, kteří chtějí zažít něco více výjimečného než si troufnou sami, nebo se chtějí seznámit se sportovními a dobrodružnými povahami.

Sídlo: Lelekovice

Web: www.Rajbas.eu

Jakou máte zkušenost s CK Rajbas vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: