Profil: CK ALPINA

Profil: CK ALPINA

Shrnutí: Cestovní kancelář nabízející široké spektrum outdoorových aktivit v Evropě i ve světě. Turistiku, cyklistiku, ferraty, i zimní hory zvládají dokonale.

Kam jezdí: Perfektně umí snad všechny evropské outdoorové destinace, jen namátkou můžeme zmínit Černou Horu, Rumunsko, Itálii, Slovinsko či Francii. Navíc nabízí i daleké cesty od Mongolska, přes indický Ladakh až po Nový Zéland či Borneo.

Jakým stylem jezdí: Záleží na zájezdu a destinaci, které si vybere. Při několikadenních přechodech hor se přespává ve stanech, při nenáročné cyklistice najdete ubytování v hezkých penzionech. Největší výhodou je znalost destinací a zkušení průvodci.

Co umí nejlépe: Perfektně zvládají Balkán na kole i pěšky. Dokážou také dobře zorganizovat vícedenní přechod hor či MTB zájezd skoro všude v Evropě. Pravdou je, že málokteré jiná cestovka nabízí tak široké spektrum turistických a cyklo zájezdů s podobně vysokou kvalitou.

Specialita: Tady se všechno točí kolem hor a kol, takže přes tyto aktivity na cestách jsou v Alpině machři.

Počet klientů: 5 500 ročně

Náš pocit: Alpina nabízí velmi profesionální přístup, ale zároveň nepostrádá rodinnou a přátelskou atmosféru na zájezdech. Průvodci jsou zkušení, milí a hlavně nadšení.

Sídlo: Brno

Web: www.alpina.cz

Jakou máte zkušenost s CK Alpina vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Zkušenosti čtenářů

Stanislav

S Alpinou jsem byl dvakrát , v Norsku a na Korsice . Měl jsem určité představy o průběhu zájezdu a požadavky na to co chci vidět. V podstatě splnili moje očekávání v obou případech. Záleží ale především na průvodcích. V Norsku hlavní vedoucí Tonda Hrabica – Skvělá organizac,  jeho znalosti a fyzická kondice . Na Korsice to bylo s průvodcema trochu slabší. Jinak, kdo nehledá hotelové pokoje a spokojí se se skromnějším ubytováním, teplou stravou, za rozumné peníze – můžu doporučit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: