Profil: CK ALIAS TOUR

Profil: CK ALIAS TOUR

Shrnutí: pečlivě naplánované zájezdy do velkoměst i cesty na míru. 30 let zkušeností, organizačních schopností a skvělých nápadů převtělených do trochu netradiční cestovní kanceláře.

Kam jezdí: především do světových velkoměst. Za dobrotami do Lisabonu, na EXPO do Dubaje, na bílé noci do Petrohradu, za luxusem do Singapuru… Plus netradiční lokality jako Hong Kong a Macau, Kapský poloostrov, Malajsie…

Jakým stylem jezdí: organizovanézájezdy pro malé skupiny do 10ti osob, které sama průvodcuje, nebo vymyslí, sestaví a zajistí kompletní „cestu na míru“ individuálním cestovatelům na základě jejich přání.

Co umí nejlépe: městskou turistiku a canalboating – tedy plavbu na motorových lodích po evropských kanálech (Anglie, Francie, Holandsko, Skotsko, Německo… Problémem nejsou ani náročná nebo nestandardní přání klientů.

Počet klientů: cca 120 ročně

Náš pocit: když někdo dělá věc s nadšením, láskou, hromadou zkušeností a navíc dlouho, nemůže to dělat špatně. Přesně takhle na nás působí služby Šárky Morávkové.

Jakou máte zkušenost s CK Alias Tour vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: