Profil: CK ADVENTURA

Profil: CK ADVENTURA

Shrnutí: Kvalitní aktivní i poznávací dovolená kdekoli na světě se zavedenou a na českém trhu už tradiční cestovkou.

Kam jezdí: Celý svět. Disponuje jednou z nejpestřejších nabídek aktivní i poznávací dovolené na českém trhu, nejsilnějšími kategoriemi jsou poznávací zájezdy, turistika, cykloturistika a incentivní a zakázkové programy.

Jakým stylem jezdí: Do exotických destinací letecky, na místě vlastním autobusem nebo dokonce speciálním expedičním Tatrabusem, který využívá například v Maroku či na Islandu. Zájezdy jsou různých druhů – od pohodlných ve volnějším rytmu až po aktivnější a nabitější, ale vždy s perfektním servisem.

Co umí nejlépe: Francie a Itálie na kole, safari v NP Afriky, oblast Ruska a postsovětských republik od Petrohradu po Kamčatku, latinská Amerika od Mexika po Patagonii, Island a Maroko Tatrabusem, vysokohorská turistika v Alpách .

Specialita: Zájezdy pod hlavičkou National Geographic s prvotřídními odbornými průvodci, exotická cyklistika  do 25 destinací celého světa.

Počet klientů: V řádech tisíců ročně (tj. ve svém oboru jde o jednu z největších cestovek).

Náš pocit: Velmi profesionální přístup, spousty zkušených a vzdělaných průvodců, kteří si umí poradit v jakékoli situaci. Přestože ředitel CK Adventura, Petr Novotný, sám pořádá množství extrémnějších kajakářských a lyžařských akcí, cestovka není tak adrenalinová, jak její název napovídá, a na své si přijdou všechny výkonnostní i věkové kategorie.

Sídlo: Praha

Web: www.adventura.cz www.francienakole.czwww.cykloitalie.czwww.exotickesilvestry.czwww.tatrabus.cz

Jakou máte zkušenost s CK Adventura vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Zkušenosti čtenářů

IVANA

VELKÁ SPOKOJENOST S CK ADVENTURA-HAVAJ-POZNÁVÁNÍ-22.5.-9.5.2015 VÝBORNÝ PRŮVODCE MARTIN CHADIMA S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM

Alena

Zdravím,právě jsem se vrátila z Gruzie a Arménie, kde jsem byla s ck Adventura. Ze strany CK spousta nepochopitelných chyb. Dlouhé přejezdy, kdy člověk jezdí z východu Gruzie na západ a naopak, denně jsme seděli 7 hodin ve velmi nepohodlném mikrobusu. Ubytování u místních rodin – špína, jedna luxusní plíseň vedle druhé v koupelně, o kterou se nás dělilo 8 – muži, ženy dohromady, přitom např. v Mestii se dá koupit krásné ubytování za směšné peníze. Všichni (13 osob) jsme měli z té špíny snad i v jídle zažívací potíže. Čekala jsem nepohodlí a zážitky, ovšem toto předčilo všechna má očekávání. Strčit lidi do chlívku a vysvětlit jim, že si mají užívat autenticitu, to už nikdy nehodlám absolvovat.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: