Pozdvihněte své zážitky z outdoorového bydlení s Thule Outset na lepší úroveň

Pozdvihněte své zážitky z outdoorového bydlení s Thule Outset na lepší úroveň

Světoznámá a uznávaná značka Thule na začátku roku 2024 představí na trh novinku, která změní způsob vašeho kempování. Thule Outset je první stan s možností montáže na tažné zařízení!

Nejspíše každý z nás už slyšel o stanu, který se připevňuje na střechu vozidla, kdo z vás ale slyšel o stanu, který můžete připevnit na tažné zařízení auta? Tuto novinku firma představí na začátku roku 2024. Stan je navržen pro dobrodružství a zároveň je přizpůsoben vašemu pohodlí, abyste se kvalitně vyspali. Filozofie výrobku spočívá v souladu s přírodou, aby bylo možné využít její sílu, odolat její moci a vyzdvihnout její krásu. Tímto způsobem kempování se před vámi rozprostře zcela nový způsob poznávání přírody. Elegantní, moderní silueta a uklidňující barevná paleta zajistí, že Thule Outset splyne s okolím, a důkladně otestované materiály zase zaručí, že v daném prostředí vydrží.

Podívejte se na pěkně zpracované video, jak Thule Outset vypadá.

Thule nabízí celosvětově širokou řadu prémiových produktů pro aktivní lidi, kterým přináší to, na čem jim záleží nejvíce – bezpečnost, praktičnost, styl. Thule navrhuje a vyrábí střešní nosiče, nosiče kol, střešní boxy, zavazadla, pouzdra na počítače a fototechniku, sportovní tašky a batohy i dětský sortiment. Produkty jsou prodávány ve více než 140 zemích světa.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: