NEKONEČNÁ SOUTĚŽ: Ulice kterého města jsou nejveselejší na světě? SOUTĚŽ UKONČENA

NEKONEČNÁ SOUTĚŽ: Ulice kterého města jsou nejveselejší na světě? SOUTĚŽ UKONČENA

  Dlouhé toulky po těch nejodlehlejších uličkách prozradí o navštíveném městě obvykle nejvíce. V tomto kole NEKONEČNÉ SOUTĚŽĚ od vás chceme slyšet, ve kterém městě jsou ty nejveselejší a nejživější ulice na světě! Vyhrává nejoriginálnější příspěvek!

Zdroj úvodní fotografie: Shutterstock.com

Výhercem tohoto kola nekonečné soutěže je Martin.

Zde si může vybrat jednu z cen a o výhru se může přihlásit na mailu petra.greifova(@)hedvabnastezka.cz. Následně bude připravena k vyzvednutí v pražském nebo brněnském Klubu cestovatelů.

Zkušenosti čtenářů

Lenka

Stejně jako je na obrázku kubánská kapela, tak já se musím přiklonit ke Kubě. Život v Havaně je prostě tak nějak zvláštně pohodový…

Bazy

Určitě v KLDR, co dokument, to ulice plné smějícíh se lidí, slavnosti, tancovačky… 🙁

Michaela

To, co jsem viděla a zažila ve Venezuele, v Caracasu ve slumech, kam se bezny turista nepodívá, jak jsou veselí lidé v místních busech (myslím socku), nikde už neuvidím. I když všeobecně považuji latinskou Ameriku za oblast milých, usměvavých, přítelských tváří a zpěvu.

jita

město Trinidad na Cubě:-)

Marek Sova

určitě Galway v Irsku nikdy jsem neviděl hromadu sudů od Guinessu vysokou 8 merů.už chápu ty všudypřítomné slogany keep Galway clean :).

Jana

V ČR máme hned dva adepty v kategorii „město“: Veselí nad Moravou a Veselí nad Lužnicí. A vzhledem k tomu, že první jmenované leží ve vinařské oblasti, klonila bych se k němu ;-).

Ljubo

U nas na vychode Slovenska kazdeho, ale len den dva po vyplate ci vyplacani davok:)

Tomas

Varanasi! zivot, smrt, a ludskost v tej najkrasnejsej a najinteznivnejsej moznej podobe. To vsetko s usmevom.

Jan

Nejveselejší ulice světa jsou ty, kterými kráčím. Ač se snažím splynout s místními, vždy jsem za exota a naštěstí se přitom lidé veselí! Jedno z mých poslání při cestování.

Alena

Určitě latinsko-americké ulice. To co mají místní lidé v krvi se dá jen hodně těžko popsat :-). A pak možná „Stodolní“ v Bangkoku aneb Khao San Road, ale tam to nedýchá tou pravou atmosférou, tam jsou veselí spíš turisti :-).

Lucie

Havana. Ačkoliv jsou lidé na Kubě sužováni politicky a vyhlídky do budoucna nejsou veselé, přesto se dokáží bavit a štěstí najít v muzice a tanci.

Martin

Kdekoliv v Indii na hinduistický svátek Holi! 🙂 Protože všechno, co se do té doby zdálo jen trochu šedivé, ať už jsou to uličky nebo váš úsměv, začne doslova hrát barvami! 🙂 Všichni rázem zapomenou na každodenní starosti a oslavují pestrobarevný život – tedy život takový, jaký je, když všichni chceme :))

Veronika

Pěší zóna Krupówka v Zakopaném, je to přes kilometr dlouhá ilice plná obchodů, stánku se suvenýry, občerstvením, venkovními restauracemi. Umělci tu prezentují své umění, malíři vystavují svá díla, řemeslnící předvádí svou zručnost. V létě je ulice téměř nonstop plná lidí, ať se sem přijde kdykoliv, je tu vždy něco zajímavého k vidění nebo ochutnávání, v sezóně tu lze strávit i celý den a člověk se nenudí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: