NEKONEČNÁ SOUTĚŽ: Paní s prasátky SOUTĚŽ UKONČENA

NEKONEČNÁ SOUTĚŽ: Paní s prasátky SOUTĚŽ UKONČENA

Podívejte se na fotku do článku. Co si myslí paní s prasátky? Kam jde? Z jaké země pochází? Vyhrává první správná odpověď. Tento týden hrajeme mimo jiné i o outdoorové zboží v hodnotě 1.000 Kč.

Zde si můžete vybrat jednu z cen.

Prémiová cena pro tento týden:

Poukázka na nákup v hodnotě 1.000 Kč v outdoorovém obchodě Hanibal.

Cenu věnoval veletr For Outdoor: první výstava vybavení a potřeb do přírody. V rámci doprovodného programu jsou připraveny outdoorové aktivity – slackline, lanový park, lezeckou stěnu, přehlídku, promítání cestopisných a expedičních filmů, autogramiády, přednášky vysokohorských průvodců a mnoho dalšího. 31. 3. 2012 proběhne v 11:00 promítání Festivalu Expediční kamera a ve stejný den  boulderistiská soutěž AIX HIGH JUMP 2012.

Pro tuto cenu odpovězte na doplňkovou otázku (mailem na petra.greifova(@)hedvabnastezka.cz):

Jaké další veletrhy probíhají souběžně s FOROUTDOOR?

Výherkyní se stává Jany Borská z Příbrami.

Redakce by ráda ocenila ještě další dva příspěvky: „Eva“ a „Terka“. Autorky ať se přhlásí o výhru v nekonečné soutěži.

Zkušenosti čtenářů

Jiří Cysař

Jde domů a podle mě je to Peru .

Lubomír Šmrha

Jde z Machu Picchu v Peru.

Martin

Podle me jde pani s prasatky na trh, aby je tam prodala. A odkud pochazi, ze by Bolivie?

Tereza Marvanová

Je to v Peru, paní jde s nimi na trh nebo z trhu. Nebo jen tak z pastvy 🙂

Thomas Brenner

Jde na čerstvý vzduch přece.

Michaela Sternová

Podle mě si paní myslí: „proč mě fotí?“, jde domů a je z Ekvádoru.

Vlaďka

Tak otazky: Co si myslí paní s prasátky? … Nekoupi si jedno?:)/ Kam jde? … Vyrazili rano na kopec, na lepsi pastvu a navecer se vraci domu.:)/ Z jaké země pochází? … Podle ruznych indicii – Peru.

Radana

A nemohlo by to být Mongolsko?

Jana Moravcová

Je pátek k večeru. Paní schází po úbočí Brskyd do své chaloupy a přemýšlí, zda se už její choť vrátil z Prahy. Každý všední den totiž hraje peruánské písně s jejich dětmi na Náměstí republiky. Jsou tu již od devadesátých let minulého století a hraní už nenese co drív, tak si paní přivydělává nějakou tu kačku chovem těchto roztomilých prasátek :-).

Barzul

Paní přijela až z Peru do Slovenské republiky, kde chtěla v Tatrách na horské chatě vyhrát první cenu na maškarním bále, ovšem opomněla koupit prasátkám lístky na vstup a tak se smutná vrací domů 🙂

Martin

Podle me jde pani s prasatky na trh, aby je tam prodala. A odkud pochazi, ze by Bolivie?

Renata

Peruánci ale mají jiné kloboučky, ne ? jedině, že by si klobouk půjčila od návštěvy, třeba z Argentýnské pampy, protože ten její jí včera uletěl.

Co si myslí ? Ták, uhněte, nebudu svá seřazená ukázněná prasátka honit po okolí. Oni jsou tady doma.
Kam jde? Domůůůůůůůů, konečně domůůůůůůů po těžkém dni.
Z jaké země pochází? Tak že by Equador ????

Petra
Renata:

Je to opravdu Peru, trek od Chavínu de Huantar.

Jakub

Pani s prasiatkami pochadza z Peru. Ide vyvencit prasiatka a zrovna sa zamysla nad tym preco ju ten typek foti.

Eva

Paní pochází z Jižní Ameriky, nejspíš z Peru či Bolívie. Prasátka nejde jen tak vyvenčit, ale bere je s sebou jako novomanželský dar. V nedaleké vesnici se koná svatba.

Eva

A myslí si, že by jí měl ten cizinec s fotoaparátem uhnout z cesty 🙂

Renata

Peruánci ale mají jiné kloboučky, ne ? jedině, že by si klobouk půjčila od návštěvy, třeba z Argentýnské pampy, protože ten její jí včera uletěl.

Co si myslí ? Ták, uhněte, nebudu svá seřazená ukázněná prasátka honit po okolí. Oni jsou tady doma.
Kam jde? Domůůůůůůůů, konečně domůůůůůůů po těžkém dni.
Z jaké země pochází? Tak že by Equador ????

Tereza B.

Paní je z Peru, s prasátky jde na pastvinu a přeje si, ať ty bledé tváře uhnou z cesty, nebo je bude muset tím proutkem taky trochu postrčit.

Kateřina

Paní s prasátky jde Peruánskou cestičkou na soutěž Miss Sviňa, kde se bude vybírat nejhezčí kančice roku. Zatímco si vykračuje dumá nad svým výběrem. Podle loňských ročníků by se dalo soudit, že krása nehraje roli tak jako roztomilost a celkový dojem osobnosti prasete. Vzala všechna svá prasátka, i když tuší že Velká Bera už je moc stará, a zlatavá Šula zas příliš malá a má trošku výčítku, kvůli ostatním, že už si našla favoritku bělostou Mahi pro její nevšední zjev a milou povahu.

Iveta

Paní z peránských And jde na slavnost k příbuzným a vzala s sebou prasátka, aby se cestou nasvačila na pastvě. Pní doufá, že oslavu stihne a prástka popostrkuje, aby se moc neloudala.

Martin

Postarší dáma v letech z Peru si to vesele štráduje s prasátky na vycházce. Jáké to překvapení, když z povzdálí uvidí nějakého mladíka. „Je přeci krásný den a já sem taktéž krásná,“ říká si, „ať si mě ten mladý jinoch zvěční tou magickou krabičkou.“ Veselá, že projeven byl o ní nevšední zájem, pokračuje po cestě dál.

Petra
Martin:

přihořívá : -)

Martin
Petra:

Přihořívat může v ledasčem :-D. Buď nevidí mladíka, ale mladou ženu nebo ty prasátka odhání z cesty, aby ji nekazily fotku 🙂

Martin
Petra:

Teď si uvědomuju, že jsem vlastně porušil pravdila :-[ pardon…

Jana

„Tak to jsou ti běloši, jak mi vyprávěli“, v úžasu hledí paní, která právě už po 35×365 krát žene prasátka na pastvinu přes údolí. Něco takového nikdy neviděla. Strnule stojí a bojí se pohnout. Co když se ta černá krabička střílí a zabíjí? Ale to by se přece na mně tak mile nesmáli. Z paní nevypadlo ani slovo a ještě dlouho stála a zírala.

Jakub

Paní jde s prasátky zcela jistě okouknout bolívijský supervulkán Uturuncu …

(viz. http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=738821)

Terka

Peruánská babička jde s prasátky cestou necestou, když v tom jí cestu překříží bílé tváře. Co teď, dí babka? Kdo jste, cizinci, a odkud pocházíte? Co mi to ukazujete? Že byste rádi měli můj obrázek na památku? Inu, proč ne, a nezapomeňte si vyfotit i ty moje chrochtající krasavce :-), které jdu pást do údolí.

Alena T.

Já to tipuji na Chile a ta paní ty prasátka prostě jen venčí 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: