NEKONEČNÁ SOUTĚŽ: Kam se plaví tato malá Brazilka? SOUTĚŽ UKONČENA

NEKONEČNÁ SOUTĚŽ: Kam se plaví tato malá Brazilka? SOUTĚŽ UKONČENA

  V růžovém ohozu se vydala vstříc dobrodružství malá brazislká holčička. Kam ale přesně míří její loďka? A kdo se s ní ještě plaví? Oceníme nejoriginálnější nápad!

Zapojte fantazii a napiště jen několika málo slovy, kam se tahle malá slečna vydala na výlet? Za babičkou? Na nákupy? Nebo jede lovit piraně?

Výhra náleží Martinovi.

O výhru se můžete přihlásit na mailu petra.greifova(@)hedvabnastezka.cz. Následně bude připravena k vyzvednutí v pražském nebo brněnském Klubu cestovatelů.

Výherce prémiové ceny, vstupenek na podzimní diashow turné cestovatelské dvojice Kateřiny a Miloše Motani, jsme oslovili emailem.

Zkušenosti čtenářů

Honza

Vstříc lepším zítřkům! 🙂

Martin

Tak to je zase poměrně snadná otázka. Fotka byla pořízená během natáčení 1.238-ého dílu známé telenovely. Holčička na obrázku se jmenuje Uiara Estefani (což není pochopitelně její pravé jméno) a je to nejmladší dcera sestřenice druhého manžela hlavní hrdinky Esmeraldy. Její loďka míří přídí neomylně přesně k vodopádům Foz de Iguacu, na palubě jsou tři členové štábu, režisér a kameraman. A čas běží, ale nebojte, všechno dobře dopadne…a víc neprozradím, vy by jste se potom netěšili(y) !!!

eva

Nepluje nikam. Na loďku ji narafičili rodiče aby si ji mohl bláznivý turista za nějaký ten real vyfotit.

Danka

Ak sa dobre pamätám, táto fotka je titulka knihy „Na juhoamerickej vlne“ a mladá slečna sa plaví domov.

Ljubo

No podla sviatocneho odevu tipujem s rodičmi a kamaratom Kenom do Disneylandu:)

Zdeni

Holčička normálně vyrazila s rodiči na vodu. Sjíždí právě nějaký brazilský tok, její otec na kormidle si právě přihýbá z flašky brazilského piva a holčička už nedočkavě očekává nějaký ten jez (nebo spíše vodopád), který by zpestřil plavbu.. Akorát jí tatík mohl pořídit lepší pádlo s lepším záběrem – možná příští rok, až vyroste a dosáhne pádlem do vody :-).

Nikola

Pluje po stopách Robinsona, asi chce zažít taky pořádné dobrodružství! A pluje sama (pokud si s sebou teda nevzala nějakého toho Čtvrtka nebo Úterý), tohle je její poslední snímek před dobrodružstvím.

Ivo

šikovná na svůj věk… vidím, že ucpala díru po suku a už pluje… no ni

Alena

Podle toho klacku pro večeři …

Martina Hošková

Právě dopluli, protože tatínkovi uplavalo pádlo. Sedí….bezradně hledí na vodu. Šiková dcerka(asi po mamince) nelení a ukazuje náhradní řešení…….:)

pastole

Pláví se po proudu dolů, protože je to typický plaváček, ikdyž trošku větší. Podle pravidla: Čím větší řeka, tím větší plaváček!

veronika kosnovská

Malá dívenka sděluje světu, že do školy nepotřebuje jízdenku na školní autobus, ale stačí lodička a pádlo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: