NEKONEČNÁ SOUTĚŽ: Co byste si nakreslili na koleje, kdybyste studovali v Mnichově?SOUTĚŽ UKONČENA

NEKONEČNÁ SOUTĚŽ: Co byste si nakreslili na koleje, kdybyste studovali v Mnichově?SOUTĚŽ UKONČENA

Pro sportovkyně účastnící se Olympijských her v Mnichově v roce 1972 vznikly speciální domečky. Dnes v nich bydlí studenti a každý má právo si celý domek pokreslit podle svých představ. Prohlédněte si fotografie a vymyslete, co byste na svůj „trpasličí příbytek“ nakreslili vy?

Bývalé olympijské městečko dnes slouží opravdu jen studentům. Najdete tam spousty dvoupatrových domečků, které jsou obydlené jedním nebo dvěma studenty. Každý si může buňku pomalovat přesně podle svých představ, a tak se na zdech houpou opice na liánách, lezou drsní horolezci a plazí se hadi. Nechybí ani obří puntíky nebo velké zebří pruhy.

Dnešním výhercem je Jeroným.

Zde si může vybrat jednu z cen.

Výherce se o výhru přihlásí na petra.greifova(@)hedvabnastezka.cz

Zkušenosti čtenářů

Ivan

Nejspíš nějakého krásného uklidňujícího Buddhu..

..kdyby se to spolubydlícímu nelíbilo, tak ho vezmu na inspirativní procházku okolo Mnichova a jeho ‚street-art‘ zákoutí, s povinnou zastávkou v Maximilians forum, skvělém Haus der Kunst a tradičnejších Pinakothek (především der Moderne:)

Veronika

Na svoji kolej bych si nakreslila velkou slepou mapu světa a vybarvovala si jen země, které jsem už navštívila!

Lucka
Veronika:

Vzala jsi mi nápad, tak snad vyhraješ! 🙂

Zuzana

Já bych si tam namalovala rozpálenou poušť. A zadek velblouda. Pořádala bych party, kde by nikdo neumíral žízní…Plus velký nápis „Na poušti – velbloud ruma opouští. Alespoň zbude více pro nás.“

Lucka

Nakreslila bych si tam připlouvajícího se žraloka tak, aby měl uprostřed vyceněné tlamy okno koleje.

Ljubo

Já bych si ji zvenčí a možná i zevnitř upravil, á la nějaká naše tradiční hospoda, nebo jako příjemný moravský sklípek. Pak bych si tam otevřel byznys. Však kdo by si nezašel rád do takovéhle originální-poloilegální hospůdky?

Jon

Ve spodním patře bych nakreslil stromy a zvířátka. V horním vrcholek hory a ptáky. Kolem dveří skálu, jako vchod do jeskyně. 🙂 Jóo, to by se mi líbilo.

misa

ja bych pokreslila dum jako staj plnou koni ,nebo stado koni…proste cokoliv s koni 🙂

Jeroným

Já bych na koleje nakreslil asi vlak.

Martin S

Ja bych si tam nakreslil krasny destny prales, plny zajimavych zivocichu – plazicich se mezi stromy, vykukujicich z tunek a potucku…
Mozna bych teda do takoveho mista radej jel nez ho maloval 🙂

Radek

Nakreslit? Mám jasno… Něco v Orwellovském stylu 1984, velký bratr tě vidí… vedlo by to k zamyšlení, kam to spěje a zda to někdy nedopadne tak, jak v románu 1984…

Lau

Namalovala bych tam odraz v zrcadle. Kdybych vešla dovnitř, byla bych jako Alenka v říši za zrcadlem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: