Největší cestovatelský festival se blíží! Festival OBZORY už 13.-14. listopadu 2021

Největší cestovatelský festival se blíží! Festival OBZORY už 13.-14. listopadu 2021

MILUJEŠ CESTOVÁNÍ? TAK ZASE CESTUJ! Podrobně více než 40 cestovatelských destinací, setkání se známými osobnostmi, praktické rady. Budeš mít velký prostor se ptát – všichni přednášející jsou odborníci na dané země. Bohatý program najdeš na www.FestivalObzory.cz.

V nádherných 3D fotkách navštívíme nepálské Dolpo, reportérka Pavla Jazairiová nám přiblíží postupující globalizaci a proměny Indie; cestovatel Pavel Svoboda poodhalí tajemný Írán, fotograf Petr Juračka ukáže Island a Ivo Petr nás vezme do Indonésie. S dalšími desítkami průvodců a cestovatelů se podíváme do Středí Asie, Švýcarska, Španělska, na Kanáry i na Lofoty, na Island i Galapágy, navštívíme Jordánsko, emirát Ras Al Khaimah, Srí Lanku, Senegal a Gambii. Petr Horký nás vezme do polárních oblastí a Vašek Šilha na africká safari.

Co dalšího uvidíš na Festivalu OBZORY? 

Festival OBZORY je největší cestovatelsko – outdoorový festival v ČR, takže se můžeš těšit na 80 přednášek, workshopů a filmů a setkání s mnoha zajímavými lidmi. Mára Holeček, Honza Tráva nebo Karolína Grohová nám přijdou představit své letošní horolezecké úspěchy, výteční horští vůdci a průvodci nás provedou zvladatelnými výstupy v horách a dlouhými treky v celém světě. Známá herečka Lenka Vacvalová prozradí, jak se dostala k běhání neskutečně dlouhých a náročných ultratrailů a uvede tak běžeckou sobotu, v neděli se můžete těšit na skialpinistické výlety a vodácké akce roku, ochutnáte arabskou kuchyni, vyzkoušíte si africké tance a bubnování. 

Foto: Jakub Cejpek

Máš děti? Vezmi je s sebou. 

Zatímco malé děti můžete nechat na hlídání paní učitelce v africké vesničce, kde vám namalují obrázky, navlečou korálky nebo si vyrobí hračky z odpadků, pro školní děti jsme připravili plnohodnotný víkendový cestovatelsko – outdoorový festiválek MINI OBZORY. Interaktivní formou se tak naučí vše potřebné o kulturách a zvířátkách na naší planetě a vyzkouší si základy bezpečného pohybu v horách.

13.-14.11.2021 víkend, kdy stojí za to zůstat ve městě 🙂

Jak to letos bude?

Bojíte se, že festival zase zakážou? My se nebojíme! Věříme a těšíme se. Tak si kupte vstupenku a těšte se s námi. A kdyby přece nastal nějaký problém, vstupné vám v plné ceně vrátíme.
Máte už vstupenku z loňska? Fajn, vezměte ji s sebou, nic jiného nepotřebujete. Počítáme s vámi!

Hygienická opatření sledujeme a budeme plně respektovat.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: