Malá znalostní soutěž o knihy Idioti na plavbě kolem světa. SOUTĚŽ UKONČENA

Malá znalostní soutěž o knihy Idioti na plavbě kolem světa. SOUTĚŽ UKONČENA

Minulý týden jsme vám přinesli hned tři zajímavé reportáže o tom, jaké to je postavit repliku lodi z dob velkých zámořských objevů , vyrazit s ní na oceán a obeplout svět. Právě o tomto dobrodružství cestovatel Ivan Orel vydal knihu Idioti na plavbě kolem světa o níž hrajeme v této soutěži.

Kniha Idioti na plavbě kolem světa

Ten, kdo nerozumí přírodě, jde studovat biologii. Ten, kdo nerozumí sám sobě, jde studovat psychologii. A ten, kdo nerozumí ničemu, jde na moře.“ Těmito slovy charakterizuje pětileté putování plachetnice Victoria světovými moři a konec konců i sám sebe jeden z účastníků tohoto dobrodružství, Ivan Orel. Aby to neměli příliš jednoduché, tak si plachetnici Viktorku i sami postavili.

To vše popisuje kniha Idioti na plavbě kolem světa, která není nablýskaným cestopisem, nýbrž autorským textem, který voní, a také smrdí, člověčinou. Začíná nápadem a stavbou, pokračuje nesčetnými konflikty, strádáními, exotickými zeměmi a kouzelnými oceány, a končí úspěšně dokončenou plavbou kolem světa. Dotisk knihy na www.idiotinaplavbekolemsveta.kvalitne.cz.

Výherci:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

(Výherce oslovíme emailem.)

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelůPraze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Zkušenosti čtenářů

Vlastimil Jursa

V současné době obeplouvá svět sám na své lodi a za své malé peníze mladý námořník z Letohradu – Martin Doleček. Přejeme mu hodně štěstí, vždy stopu vody pod kýlem a hlavně šťastný návrat. Jursovi, Choceň

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: