Klub cestovatelů podpoří Nepálce přes Namaste Nepál. Přijďte si dát jídlo a přispět taky

Klub cestovatelů podpoří Nepálce přes Namaste Nepál. Přijďte si dát jídlo a přispět taky

Zemětřesení o síle 7,9 stupňů s epicentrem asi 80 km severozápadně od Káthmándú, postihlo zejména nepálskou metropoli a okolní historická městečka, kde zahynulo spoustu lidí a zejména staré domy byly zničeny, včetně historických staveb na náměstí Darbár, dále střední a severní Nepál. V něktrých oblastech je zničeno až 95% domů.

Restaurace Klub cestovatelů se rozhodla pomoci postiženým oblastem, a to díky spolehlivého sdružení Namasté Nepál, se kterým již dlouho HedvabnaStezka.cz spolupracuje a váží si aktivit všech členů sdružení, zejména pak předsedy Tomáše Beránka.

Jak pomůžeme?

7 Kč z každého prodaného jídla nebo nápoje v květnu v Klubu cestovatelů v Brně či Praze dáme na pomoc lidem postiženým zemětřesením v Nepálu. Peníze poukážeme sdružení Namaste Nepál. 5. května jsme zaslali „zálohu“ 10 000 Kč,“ vysvětluje majitel restaurace David Gladiš.

Nestihnete přijít? Pošlete peníze přímo na účet Namasté Nepál

Pokud chcete pomoci přímo, posílejte své příspěvky na účet: 129 929 929 / 0600 (variabilní symbol 1234). Namasté Nepál děkuje za pomoc, již do Nepálu poslali částku, která je schopna financovat např. stavbu asi 17 domů.Potvrzení o daru pro odečet z daní na vyžádání zašlou- své jméno, příp. název firmy a adresu (trvalou i poštovní) zasílejte na [email protected].

Další aktivity Namasté Nepál:

6.5. v 18.00 OSTRAVA

proběhne v Dětském ráji, Komenského sady v Ostravě vernisáž výstavy kreseb dětí z lesní mateřské školky Bezinka v Palkovicích OD ABSTRAKCE K IMAGINACI. Hudební vložkou bude vystoupení R. Kilduffa, frotmana kapely Sonic Halo. Výtěžek ze vstupného bude věnován na pomoc Nepálu. Více zde.

6.5. v 19.30 OSTRAVA

Program OSTRAVA PRO NEPÁL pokračuje v 19.30 hod v nově otevřeném klubu Dock koncertem, přednáškou, workshopem, afterparzy a dražbou věcí „které lze poslat dál“ ve prospěch pomoci Nepálu. Podrobnosti zde.

12. 5 v 17:00 MNÍŠEK POD BRDY

v Rodinném centru Essentia – Lesní školce Sedmikvítek v Mníšku pod Brdy proběhne CHARITATIVNÍ VEČER V SEDMIKVÍTKU s bohatým programem včetně promítání filmu Příběh Tamanga a prodeje nepálského zboží. Profit je určen na pomoc Nepálu.

13.5 v 18.30 PRAHA

v pražském Klubu cestovatelů uskuteční CHARITATIVNÍ VEČER NA POMOC NEPÁLU. Promítání o treku kolem osmé nejvyšší hory světa a zmizelých památek Káthmándú a Bhaktapuru bude doplněno autentickou hudbou. Profit i z konzumace během akce je určen na pomoc Nepálu. Více zde.

15. 5 v 18.00 PRAHA

hod. se v pražském vysokoškolském klubu K4 v Celetné ulici koná INDICKÝ VEČER s promítáním o Indiia ukázkami indického tance vskupiny Bollywood Haseenas. Vstupné bude věnováno na pomoc Nepálu.

19.5 v 19.00 ČERČANY

v kině v Čerčanech proběhne další CHARITATIVNÍ VEČER NA POMOC NEPÁLU s promítáním, filmem Příběh Tamanga a prodejem nepálského zboží. Profit je určen na pomoc Nepálu.

21.5. v 19.30 PRAHA

Nepál podpoří divadlo Sklep – „Mlýny“ –  v divadle Dobeška. Více na divadlodobeska.cz.

21.5. v 19.30 Č. BUDĚJOVICE

V budově Jihočeského muzea v Českých Budějovicích se v pátek 21. května 2015 ve 20.00 hod. uskuteční charitativní KONCERT PRO NEPÁL, na němž vystoupí čeští i nepálští umělci. Profit bude věnován na pomoc Nepálu. Podrobnosti zde.

Nejširší nabídku průvodců a map Nepálu (turistických, cyklistických, horolezeckých a jiných) najdete v prodejně v pražském Klubu cestovatelů nebo v eshopu KnihyNaHory.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí